Strona główna Aktualności Sprawy Czytelników Sprawy Czytelników: nie można spać przez remont torowiska

Sprawy Czytelników: nie można spać przez remont torowiska

21
Mieszkańcy ul. Warszawskiej zwracają uwagę na hałasy związane z remontem torowiska.  Ekipa remontowa pracowała w nocy z niedzieli na poniedziałek, a mieszkańcy pytają czy to najlepsza pora na takie działania. 

„Faktycznie noc jest najlepszą porą na montaż wiaty tramwajowej. Rozumiem, że termin goni, szkoda jednak, że w tygodniu praca tylko do 15-16, a soboty zawsze wolne” – opisuje nasz Czytelnik.

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
21 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

w nocy pracują ,a w dzień do Marketu na promocję !!

hehehe, wychodzi to co najlepsze w „polaczkach”- narzekanie, jak remont idzie za wolno i końca prac nie widać to źle , jak pracują w nocy to janusz z grażyną nie może spać 🙂

Gdyby pracowali zgodnie z harmonogramem to pracę byłyby już zrobione. Teraz terminy się kończą, wybory za pasem to nagle jest ciśnienie na pracę w nocy.

nie ważne z jakiego powodu, ważne, że jest ciśnienie na pracę w nocy i nadrabianie straconego czasu, jest cień szansy , że szybciej skończą i to jest akurat ok, a narzekanie z każdego powodu już nie , ale to taki sport narodowy – znajdę powód i ponarzekam

gosc ty widać ze nie masz pojecia co sie dzieje dookoła Ciebie.
Jak byś mieszkał przy tej wiacie to być moze dotarło by do mózgu

hehehehe, malkontencie , robią wolno -źle, nadganiają w nocy – też źle, czy tobie coś w ogóle pasuje , chyba tylko majty, spać nie możesz , kup stopery,
po drugie niech ci dotrze do mózgu , ze „jakbyś ” i „dotarłoby” piszemy razem

hehehehehehehehe nie noszę majt bo też mi przeszkadzają.Jak byś chchciał wiedzieć.

tak właśnie myślałem, że guma od majt też ciśnie

Gumka od majt to ciśnie cie niesamowicie jak widać. Zamień się i zacznij tam mieszkać i niech ci zaczną o północy robić pod oknami. Powodzenia!!!

sami pisali 24h niech robiom to by skończyli, a tera to wielkie halo!

nic smiesznego.jpg

Nie robią, nie dobrze, robią, źle, jak tu być budowlańcem? 😉

To jak z sesją na studiach, na pierwszym wykładzie wydaje się, że do egzaminu cała wieczność a jak przychodzi czas egzaminów to dopiero się szuka kogoś kto chodził na wykłady i ma notatki hahaha

Last edited 9 miesięcy temu by badylarz

Ten tramwaj to maskara jest wogole nie potrzebny kupa kasy wydana zero pożytku tylko będzie wkurzał jak komary latem. A 80% wiadomo jak zawsze będzie na gapę jeździć to jak zamkowa będzie wyglądała teraz dla samochodów to jakoś żenada jeden pas !! Beznadzieja beznadzieję pogania kto to projektował szkoda słów

I dobrze, że będzie jedne pas dla samochodów, skończy się wyprzedzanie i jazda na chama, aby ominąć tego co prawidłowo się zatrzymał, aby pieszego przepuścić. Priorytet dla komunikacji zbiorowej, a nie dla samochodów.

Nie mógłbyś zostać patosieradzaninem, na przykład? Byłoby lepiej dla wszystkich.

Odcinek Warszawskiej Szewska – Bóźniczna zamknięty został 1.06. W ciągu dwóch pierwszych dnizerwano jedynie asfalt przy torowisku. W dniu wczorajszym, tj. 13.06. zerwano asfalt na części południowej. Przez 14 dni czerwca ekipa pracowała zatem przez 3 dni. Dziwicie się teraz czemu ten remont trwa już tyle czasu?

Widocznie brakuje ludzi lub coś innego ma na to wpływ.
Zawsze jest takie tłumaczenie z ich strony.

Jak te przetargi wychodzą. Ja wiem . Nie mają ludzi do pracy i dlatego jest najtaniej.

Drodzy Pabianiczanie,
Zapraszamy do pracy przy remoncie ulicy. Dzięki Wam uda się otworzyć ulicę z mniejszym opóźnieniem, a może nawet i bez opóźnienia.
Każda para rąk (nawet lewych) się przyda. Oczywiście będzie to praca za pieniądze na umowę.
Jeśli chcecie już mieć remont zrobiony to nam pomóżcie. Inaczej remont będzie się ciągnął w potencjalną nieskończoność, dopóki na Ukrainie trwa wojna.

Zapraszam mieszkańców, tzn, że jeszcze wczoraj sprzedawałeś marchewkę na rynku a dziś remontujesz Zamkową? hmm to by tłumaczyło zaproszenie… Do roboty, zapraszać to sobie można na ślub…

Masz rację. Do roboty! Tylko problem w tym, że brakuje ludzi chętnych do prac budowlanych. Za każdym razem przychodzą alkoholicy. Przestałem wypłacać tygodniówki, żeby chociaż miesiąc przepracowali.