Strona główna Aktualności Sprawy Czytelników Sprawy Czytelników: nie mamy wpływu na ceny paliw

Sprawy Czytelników: nie mamy wpływu na ceny paliw

35
Jeden z pracowników stacji Orlen ma ważny apel do klientów.

„Jestem pracownikiem jednej ze stacji Orlen. Niestety, ja i moi koledzy i koleżanki z pracy każdego dnia musimy się mierzyć z ogromną falą hejtu, szczególnie w ostatnich dniach. Niesłusznie. Klienci są wściekli na politykę paliwową koncernu, chodzi o utrzymanie cen paliw pomimo powrotu do 23-procentowego podatku VAT. Jesteśmy wyzywani od najgorszych, od sługusów Obajtka po pisowskie kur… Chciałbym jednak zaapelować do klientów, że pracownicy stacji nie mają wpływu na cenę paliw, my nawet nie jesteśmy pracownikami firmy Orlen, tylko zewnętrznych firm, które prowadzą stację pod szyldem tego koncernu. Proszę, nie obrażajcie nas, nie mamy wpływu na politykę Orlenu , a tym bardziej PiS-u.”

Masz sprawę? Napisz do nas!
  Dozwolone formaty plików: jpg, jpeg, png, bmp, tiff / Maksymalny rozmiar: 3MB

  [wpgdprc "Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę. Ustawienia prywatności można zmienić tutaj - https://epainfo.pl/ustawienia-prywatnosci/"]

  REKLAMA
  Subskrybuj
  Powiadom o
  35 komentarzy
  najstarszy
  najnowszy
  Inline Feedbacks
  View all comments

  Jak się nie podoba to zawsze możecie się zwolnić, teraz wszędzie pracy pełno.

  A Rysiek przyjdzie na wasze miejsce. Mądrala!

  Sam się zwolnij.

  Jak się nie podoba, to możesz wybrać inną stację, których teraz wszędzie pełno. A tak to tankuj plac mamonę i zamknij paszczę, bo ci ktoś może zniekształcić.

  Jasne że sprzedawca na stacji w koncernie paliwowym ma niewielki wpływ na cenę ale ma wpływ na to co robi i dla kogo. Nic dziwnego że ludzie wylewają żale do pracowników stacji bo im płacimy za paliwa które jak się okazało miały zawyżoną cene w stosunku do cen ropy i obniżki vatu. Jeżeli pracujesz dla kogoś kto postępuje nie fair to trzeba zastanowić się czy to ma sens. Porównując bardzo szeroko to pracownik Amber Gold sprzedawał tylko lokaty i jeszcze dosadniej, Milicjant bijący protestujących za komuny też wypełniał tylko rozkazy, podobnie żołnierz wermachtu w Auschwitz i tak dalej. Pracując trzeba… Czytaj więcej »

  Babcia pracowała dla pewnego Niemca w czasie okupacji. Niemcy postępowali nie fair, ale ten był w stosunku do niej, jak to określała, bardzo dobry. Mogła się zastanowić, czy to ma sens i narazić piątkę dzieci na głód, a siebie na wywózkę.
  Wujek Dobra Rada-obronca moralności się znalazł

  Pradziadkowie nie podpisali Volkslisty i trafili na pracę przymusowe do gospodarstwa niemieckiego Baora. Niestety Babcia nie przeżył tego, zachorowała na tyfus, tym samym nigdy nie wracając do Polski i do dziś spoczywa na tamtej ziemi. Weź walni mocnego kozła w ścianę to cię otrzeźwi lub chociaż przeproś jeżeli masz jakiekolwiek resztki honoru.

  Moja babcia nie podpisała volkslisty, przez co dziadek zginął w obozie koncentracyjnym w Dachau. Dziadkowie z drugiej strony oboje działów podziemiu, o czym już tu zresztą kiedyś pisałem.
  Nie ma to żadnego znaczenia dla tej sprawy, Panie Obrońco Moralności Kasjerów Stacji Paliw.

  Za takie coś golono głowy jak protytuka wiec wież nie pie….

  Za to, że Niemiec dawał pieniądze i pożywienie zamiast gwałcić, bić do nieprzytomności lub zwyczajnie zabić golono głowy? Czy za pracę u Niemców golono? Czy za to, że ktoś powiedział, że Niemiec go dobrze traktuje? Więc weź nie pie… albo do książek.

  Last edited 28 dni temu by Sratatatal

  Nie bredź potomku kolaborantów, mój pradziadek zginął z rak Niemców a drugi musiał sie ukrywać, natomiast prababcia z dziećmi przymierzali głodem.

  Różnica polega na tym, że ja te historie na żywo słyszałem od osób, które to przeżyły. Symboliczny grób dziadka, który zginął w obozie znajduje się na pabianickim cmentarzu wraz z opisem-alejka obok żołnierzy. A twoje historie o goleniu głów za przymusową pracę u Niemców możesz sobie w buty włożyć. O tym potomku nie wspomnę, bo na to brak komentarza. I wracając do tematu. Bez względu na to jak historia potraktowała moich dziadków, nie zmienia to faktu, że pół naszej rodziny mieszka w Niemczech, mamy przyjaciół Niemców, a babcia i dziadek z drugiej strony głosowali za wstąpieniem Polski do UE. Dlatego… Czytaj więcej »

  Piękna historia która nie licuje z tym twoim wpisem o kolaboracji i wręcz to co napisałeś kala historię twojej rodziny. Widać że powoli rozum wraca, próbujesz jakoś to prostować. Odpowiem że słowo „Przepraszam” dumy nie ujmuje ale to chyba za dużo dla ciebie. Trudno powiedzieć co tobą kieruje ale to jakaś dziwna dwulicowość.

  Widać, że nie zrozumiałeś ani słowa.

  Aerospace, idź być głupi gdzie indziej. Każde, dosłownie każde zdanie, które napisałeś zawiera totalną bzdurę.

  Choćbym nie wiem jak się starał tobie w głupocie nie dorównam. Masz tak solidny każdy argumenty dosłownie każdy w dyskusji że nazwać to bzdurą było by komplementem. 😂😂

  A po polsku to jak to jest?

  Ceny na BP , Shell kodziarzom nie przeszkadzają ? Takie światowe koncerny, dlaczego nie sprowadzają cysterny z Niemiec, jak u nas tak drogo ?.

  Dlatego ze Orlen to jedyny dostawca paliw w Polsce. I te inne koncerny kupowały z Orlenu.

  Co ty pieprzysz ? Jesteśmy w UE.Wolny rynek.Przecież mogli z niemieckich rafineri sprowadzać paliwo.Kodziarze to stan umysłu

  Dziecko drogie skoro jest jak mówisz dlaczego Orlen nie wpuszcza kontrolerów z NIK. Dwa twój pan i władca praktycznie zablokował import paliw pod płaszczykiem walki z mafiami vatowskiemi. Nie powiedzieli tego w tvpis

  Równie dobrze można napisać..a piśdzielcom jazda niemieckimi samochodami nie przeszkadza?

  Ba oni uwielbiają niemieckie auta maja je za synonim trwałości takie pisiorskie rozdwojenie jaźni

  To nie jest wina obsługi stacji.To nie jest miejsce by prezentować swoje żale i frustrację.Podjeżdzasz,tankujesz,płacisz i jedziesz dalej. Jak za drogo to pieszo albo rower albo komunikacja miejska. A jeśli wogóle nie pasuje to wyprowadzka na Białoruś, Ukrainę,Koreę. Jest tyle fajnych miejsc.

  Jak w sklepach chleb będzie po 12 zł za bochenek to też będziesz pouczał ludzi że jak im się nie podoba to mogą jeść kamienie?

  A według ciebie powinien lać za to sprzedawców?

  Nie wiem jak to wywnioskowałeś z mojej wypowiedzi.

  To wtedy każdy uszanuje ten bochenek chleba i nie będzie go tyle po śmietnikach.

  Innego tłumaczenia się nie spodziewałem. Tkwisz w dupie i jeszcze się w niej urządzasz. Życzę Ci zatem chleba nawet po 40 złotych, żebyś mógł go celebrować jak mszę świętą i nie musiał widywać go w śmietnikach.

  Hycel szkoda mi cię.

  Hmmm
  Ciekawe czy wśród tych zdenerwowanych klientów jest dużo twardych wyborców PiS..

  Też się nad tym zastanawiam.

  Bo Polacy to hamy bez rozumu, wszędzie widzą PiS Obajtka i Kaczora ta obsesja jest tak chora, że każdy z takich hamow zmienił się podświadomie w Macierewicza. Kiedyś mieliśmy Janiszów teraz mamy opętanych Macierewiczowów. Hamskich, ordynarnych, którzy jak tankują do pełna to myślą że są bogami. Do czego wy się zniżacie… Góra was skłóciła ale każdy ma rozum, macie rozum? Potraficie myśleć? Hamscy, pretensjonalnie, narzekający na cokolwiek, hipokryci wyzywający ludzi na orlenie płacąc pieniedzmi z RKO 500+ dziadostwo+ i inne hipokryczenie. Brzydzą mnieudzie w Polsce swoim pretensjonalizmem i butą.

  W sensie, że to?

  images (1).jpeg

  Ja tylko sikam na orlenie 😈