Strona główna Aktualności Sprawy Czytelników: dziki parking w dzikim stanie

Sprawy Czytelników: dziki parking w dzikim stanie

5
W centrum miasta teren zielony przed blokiem pod adresem Zamkowa 48 wiele lat temu został przez kierowców zaadoptowany na parking. O tym co się przez ten czas zmieniło napisał do nas nasz czytelnik.

„Ten parking powstał w wyniku bomu motoryzacyjnego. Nastał czas, że nagle duża część z nas mogła pozwolić sobie na posiadanie własnych czterech kółek i niestety tego trendu nie wytrzymały parkingi osiedlowe. Kierowcy zaczęli stawać na trawie przed blokiem, bo nie mieli gdzie zaparkować. Były oczywiście głosy oburzenia, ale po latach wszyscy przywykli. Teraz mamy sytuację taką, że wszyscy akceptują ten stan rzeczy i nawet ci, co auta nie posiadają rozumieją, że kierowca samochodu do mieszkania nie zabierze. Problem polega na tym, że spółdzielnia mieszkaniowa ciągle traktuje to miejsce po macoszemu. Może warto byłoby stworzyć warunki dla kierowców, teren wyrównać i wyłożyć choćby płytami jumbo (broń Boże betonować), zrobić porządne wjazdy. To centrum miasta, XXI wiek, a tu czas jakby się dawno temu zatrzymał”.

Masz sprawę? Napisz do nas:

 
  Dozwolone formaty plików: jpg, jpeg, png, bmp, tiff / Maksymalny rozmiar: 3MB

  [wpgdprc "Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę. Ustawienia prywatności można zmienić tutaj - https://epainfo.pl/ustawienia-prywatnosci/"]

  REKLAMA
  Subskrybuj
  Powiadom o
  5 komentarzy
  najstarszy
  najnowszy
  Inline Feedbacks
  View all comments

  ja też w wyniku boomu zarobiłem więcej kasy i wybudowałem sobie na działce nielegalnie dom. prosiłbym teraz UM o dobudowanie mi drogi i poprowadzenie mediów. mamy XXI wiek i nie można brnąć ciągle w błocie jadąc do domu!

  Kasy nie ma ale będzie jak POstawią parkomat

  Mało kto wie ale cały ten teren to bunkry które miały dawać bezpieczeństwo w razie W.

  Żadnych bunkrów tam nie ma. Najwyżej dwa schrony na krzyż pod blokami.

  Mieszkam w tym bloku i to jest dramat wjechać samochodem.Ale czynsze podniosą dodatkowa opłata na fundusz docelowy ja się pytam na co?