Strona główna Aktualności Sprawy Czytelników Sprawy Czytelników: dojście na Lewityn tonie w ciemnościach

Sprawy Czytelników: dojście na Lewityn tonie w ciemnościach

9
Nareszcie mamy w Pabianicach miejsce, w którym można miło spędzić czas. To Lewityn. Nasz czytelnik zwrócił jednak uwagę na kwestię dojścia do tego obiektu. Oto mail, jaki otrzymaliśmy na naszą redakcyjną skrzynkę:

„W ostatnim czasie bardzo dużo, na plus, zmieniło się na Lewitynie, więc mieszkańcy chętnie go odwiedzają. Ja również. O ile jednak na terenie samego obiektu jest naprawdę fajnie, o tyle inną sprawą jest dojście na Lewityn. Mówię tu o oświetleniu, a raczej jego braku. Idąc od strony ul. Bugaj przechodzi się przez odcinek między drzewami, na którym jest czarno i po prostu nieprzyjemnie. Nie stoi tam nawet jedna latarnia… Nie wspomnę już o tym, że w takich ciemnościach łatwo się potknąć o jakąś wystającą płytę i przewrócić. Może należałoby pomyśleć też o tym, żeby było tam jakieś oświetlenie? Przecież dwie czy trzy latarnie nie zrujnowałyby finansów miasta”.

Masz sprawę? Napisz do nas!
  Dozwolone formaty plików: jpg, jpeg, png, bmp, tiff / Maksymalny rozmiar: 3MB

  [wpgdprc "Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę. Ustawienia prywatności można zmienić tutaj - https://epainfo.pl/ustawienia-prywatnosci/"]

  REKLAMA
  Subskrybuj
  Powiadom o
  9 komentarzy
  najstarszy
  najnowszy
  Inline Feedbacks
  View all comments

  Tak, wszystko ładujmy w Lewityn. Zapraszamy do Parku Wolności – tu nawet na wodę zabrakło, by ten zarastający krater napełnić.

  i dobrze, komarów na ” Strzelnicy ” bez liku, nie potrzeba tam kolejnej wylęgarni

  To nie takie proste. Trzeba rozpisać przetarg, dogadać się z projektantem, dogadać się ze znajomymi wykonawcami ile można ugrać na tym do własnej kieszeni itd. To nie jest tak, że UM zadzwoni do elektryka żeby wykopał kilka metrów rowu z najbliższej latarni do nowej latarni i żeby wziął z jednej fazy prąd i podłączył leda na słupie.

  dokładnie. żaden szanujący się elektryk poniżej 50tys. tego nie ruszy!

  Taaa lewityn będzie zaraz mieć 100% budżetu miasta. A co z chodnikiem pomiędzy parkiem wolności a ul. Łaska? Niedaleko jest dom pomocy społecznej w którym mieszkają niepełnosprawni. Można zaobserwować z jaką „łatwością” jest się im przemieszczać do parku. Ale co ja tam wiem… Zamontujmy lepiej coś nowego na lewitynie…

  może czas zmienić komórkę na nową. bardzo kiepskie nocne zdjęcia panu wychodzom.

  Same merytoryczne wypowiedzi. szlag mnie trafia jak czytam wasze posty. Wieczni malkontenci !

  szlag mnie trafia jak jakiś malkontent komentuje malkontentów!

  Klimatyczna alejka 😉 Po co tam chodzić po nocy? W nocy to się śpi albo dzieci robi. Zboczeńcy chodzą w nocy po parkach!