Strona główna Aktualności Sprawy Czytelników: pół parkingu, czyli klepisko przy Wiejskiej

Sprawy Czytelników: pół parkingu, czyli klepisko przy Wiejskiej

3
Nasz czytelnik napisał do nas w sprawie parkingu znajdującego się przy ul. Wiejskiej w Pabianicach.

„Chciałem zwrócić uwagę włodarzy miasta na oznakowany parking, który znajduje się naprzeciwko Pabianickiego Centrum Psychiatrycznego. To ewidentnie niewykorzystany teren, na którym może zaparkować góra dwadzieścia samochodów. Zaparkować na kostce, bo jak życie pokazuje potrafi tam zatrzymać się dużo więcej samochodów tyle, że nie na przeznaczonych do tego miejscach. W suche dni jest tam klepisko, ale gdy popada robi się tam grząsko. Teren wokół szpitala usiany jest płatnymi parkingami i dobrze, niech szpital zarabia, ale skoro już stworzony jest parking bezpłatny to może by wykorzystać jego potencjał w stu procentach. Jest kostka z Zamkowej, pewnie zwinna firma przygotowałaby teren i ułożyłaby ją tam w dwa dni”.

Masz sprawę? Napisz do nas!
  Dozwolone formaty plików: jpg, jpeg, png, bmp, tiff / Maksymalny rozmiar: 3MB

  [wpgdprc "Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę. Ustawienia prywatności można zmienić tutaj - https://epainfo.pl/ustawienia-prywatnosci/"]

   

  REKLAMA
  Subskrybuj
  Powiadom o
  3 komentarzy
  najstarszy
  najnowszy
  Inline Feedbacks
  View all comments

  Na te płatne parkingi to większość ma wy……ne. Ja też.
  Szpital to jest sponsorowany z naszych składek . Myślę że gdyby nie było NFZ
  to by lepiej funkcjonowało – Jeszcze niech szanowny Pan Prezes zrobi płatne WC.

  A do redakcji: pisze się sprawy czytelników a nie spraw

  zrobi się na tym klepisku kostkę to będziecie parkować naprzeciwko na trawniku i chodniku. i na trójkątnym odcinku lasku pomiędzy drzewami. ile by nie zrobić miejsca to i tak dalej rozjadą. są nowe na ul pawła miejsca to całe zasawione i już sa rozjerzdzane trawniki poza obrębem.