Strona główna Aktualności Z miasta Spółdzielnia włącza ogrzewanie w blokach. Jest konkretna data

Spółdzielnia włącza ogrzewanie w blokach. Jest konkretna data

21

Pabianicka Spółdzielnia Mieszkaniowa opierając się na długoterminowej prognozie pogody i przewidywanym spadkiem temperatury włączy ogrzewanie w blokach.

PSM informuje, że 19 września 2022 r. (poniedziałek) rozpoczną się czynności związane z sukcesywnym włączaniem centralnego ogrzewania w budynkach PSM. Dostarczenie ciepła do wszystkich bloków może jednak potrwać kilka dni.

Władze PSM tłumaczą też, dlaczego wcześniej nie udało się włączyć ogrzewania.

– Z uwagi na trwające jeszcze prace związane z wymianą grzejników w lokalach mieszkalnych, odbywające się na wniosek mieszkańców, nie jest możliwe wcześniejsze rozpoczęcie czynności mających na celu włączenie centralnego ogrzewania – czytamy na stronie PSM.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
21 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

ojojoj. Putin lubi to…

Ja lubię, żeby było ciepło w łazience. Pozostałe pomieszczenia powinny mieć temperaturę max 21. Tylko, że ja mieszkam w swoim domu i mogę to regulować. A blokersi mają problem… Każdy ma to, co lubi.

Sezon grzewczy rozpoczyna się w połowie października.

To było za PRL’u.

Tak było w dawnych czasach. Od 15 października.

Się zaczynał w PRL.
Ale wszystko wskazuje na to, że mamy powrót do tych siermiężnych czasów.
Niektórzy najwyraźniej tęsknią za powrotem do farelek.

Brawo PSM Pabianice, kto nie chce, może zakręcić kaloryfer i nie grzać. Wreszcie dzieci nie będą się przeziębiać, zanim łaskawie zaczną grzać.

Jak nie będziesz grzał to i tak zrobią ci niedopłatę bo niegrzales tylko zerowales na sąsiadach . Czasy takiego oszczędzania tez juz odeszły.

Zakręcisz, a i tak zapłacisz 🙂

Nie wiem po co już włączają… Z jednej strony płacz że mało węgla itd a oni już grzeją by ZEC się odkół wystawiając fv za grzanie… Jak komuś zimno wystarczy się ubrać bo w drugą stronę to nie działa. Nic nie da zakręcenie grzejników bo i tak miał pójdzie z dymem więc płacić będzie trzeba. Ale jak to w kolesiostwie… rączka rączkę myje… ważne by lepszy czy gorszy sort zapłacił…a Mateuszek da Wam kolejną tarczę kolejne pieniążki wpompuje w rynek byle tylko utrzymać inflację a Glapa zrobi swoje i jeszcze dokręci śrubę…

Patologia w blokowiskach nauczyła się chodzić zimą w krótkich rękawkach i grzać do nieprzytomności. Założenie cieplejszego swetra, bluzy i łapci to dla nich abstrakcja. Może nowe rachunki za ciepło niektórych otrzeźwią.

hehhe slava upadlinu…a zima bedzie sroga…

Za wcześnie zaczynają, miału im braknie 😵🤪💥

Zwracam się z prośbą do lokatorów aby przy rozruchu ogrzewania odkręcili termostaty ( pokrętła przy grzejniku) na „pozycję nr 5”. Spowoduje to prawidłowe odpowietrzenie instalacji w całym budynku.
Z poważaniem
Judyta 🙂

Tak źle i tak nie dobrze.

Wy też macie miesięczny rachunek za ogrzewanie 700zł w Bloku na bugaju?

Czy spółdzielnia ustawi ogrzewanie klatek schodowych na jakąś mniejszą temperaturę, czy znów 23 stopnie Celsjusza będą?

Do tych ,,Januszy” i innych cwaniaków. 1) Niektórzy lubią mieć ciepło w mieszkaniu więc grzeją 2) zazwyczaj ci co grzeją ogrzewają nie tylko swoje mieszkanie ale też sąsiadów bo cwianiaki zakręcają wszytkie grzejniki,co roku mają nadpłatę a różnicę w kosztach i tak płacą pozostali tutaj rachunek musi się zgadzać 3)tłumaczenie,że komuś jest ciepło i nie musi grzać a chodzi w 2 swetrach w mieszkaniu zostawię bez komentarza 4)w efekcie tego kombinowania -blok jest niedogrzany -uczciwe płacący płacą podwójnie, a kombinatorzy zaoszczędzoną kasę wydają potem w aptece na leki bo chodzą ciągle zasmarkani -w dłuższej perspektywie do budynku wejdzie wilgoć Gdyby… Czytaj więcej »

Np. Niemcy mają możliwość włączenia kaloryferów nawet latem jeśli jest taka potrzeba. U nas jak zawsze ktoś decyduje za nas mimo tego , że płacimy spore pieniądze. A malkontenci którym wszystko się nie podoba , wcześniejsze grzanie również poradzę aby nie odkŕęcali głowicy na kaloryferze a termofory są dostępne a aptece.

Grzeja- źle nie grzeją -też źle. Ludzie ogarnijcie się! Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził. Bardzo dobrze ze włącza ogrzewanie bo leki kosztują drogo a i zdrowia szkoda.

No i gdzie to ogrzewanie? Na 20 stycznia i okolicy kaloryfery nadal zimne, a w nocy 4 stopnie. W mieszkaniach jest bardzo zimno.