Strona główna Dzieje się Sobota z Rap Lokalem. WuWunio gwiazdą wieczoru

Sobota z Rap Lokalem. WuWunio gwiazdą wieczoru

10
PLS
Raperzy po raz 10. wyjdą na scenę, aby pomóc sparaliżowanemu sportowcowi. W sobotę 12 listopada organizowana jest jubileuszowa edycja charytatywnej imprezy Rap Lokal. Do Pabianic przyjedzie znany, łódzki raper, autor internetowego kanału Pal Hajs TV, czyli WuWunio. 

Impreza rozpocznie się o godz. 9.00 w Hali Powiatowej przy ulicy św. Jana młodzieżowym turniejem piłki ręcznej o puchar PRL (Pabiks Rap Lokal) w którym udział wezmą 4 drużyny w tym gospodarze. Zmagania młodych szczypiornistów to nie koniec sportowych emocji tego dnia. O godzinie 14.00 w meczu pokazowym zaprezentuje się pierwsza drużynę Pabiks Impact Pabianice oraz legendy naszej piłki ręcznej, czyli Pabianice Masters Handball Team.

Ekipę Rap Lokal będzie można też spotkać na scenie w pasażu handlowym Tkalni od godziny 12.00. Będą warsztaty z produkcji muzycznej prowadzone przez ESTE oraz koncert instrumentalnego zespołu Dreamers z jego wokalistką Natalią Nowak.

 

– Aby dodatkowo zachęcić do wsparcia zbiórki za wrzucenie swojej cegiełki do puszki będzie można zakręcić kołem fortuny i zgadnąć drobne upominki od Kina Helios Pabianice – zachęca ESTE, główny pomysłodawca imprezy.

Tradycyjnym elementem każdego Rap Lokalu jest wieczorny koncert. W tym roku odbywać się będzie w klubie bilardowym przy ul. Mariańskiej. Na scenie zobaczymy aż 30 lokalnych wykonawców oraz gwiazdę wieczoru, którą w tym roku będzie znany raper WuWunio. Będą licytacje gadżetów m.in. portret legendy polskiego rapu O.S.T.R. z jego własnoręcznym podpisem namalowany przez Kruka.

W tym roku pieniądze zbierane są na konkretny cel.

– W tym roku cel jest ambitny, bo chcemy uzbierać aż 150 tys. złotych na specjalistyczny samochód z rampą dla niepełnosprawnego Łukasza Millera. Zapraszamy więc do uczestnictwa w naszym wydarzeniu i wsparcia akcji. Dla osób które nie mogą pojawić się w sobotę w Pabianicach uruchomiliśmy również zbiórkę internetowa na portalu zrzutka – dodaje ESTE.

Link do zrzutki można znaleźć pod linkiem: https://zrzutka.pl/dd6adj

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Co się robi na lekcjach plastyki?

Jak złamał sobie kręgosłup? Skokiem do wody chyba ale na basenie czy gdzieś nad jeziorem, rzeką??

Nie. Nie skokiem.

To w jaki sposób? Pobili go? Spadł że schodów?

Brodząc w wodzie po kolana klapnął na jej powierzchnię i niestety już nie wstał.

Rap Lokal Rap Lokal 🎶🎶🎶
Pomaganie jest fajne 😊

Szkoda, że Wuwunio ze swoim uszatym rolmopsem nie przyszedł :/

Współczuję gościowi ale czemu 150 tysi na auto z podnośnikiem ?
W salonie Skoda niezły wypas dla wózka za równe 90 plus pakiet ubezpieczeń na 4 lata w cenie.

Panie Przemysławie. Odwieczny epainfowy trol sugeruje, że ktoś chce przywłaszczyć pieniądze ze zbiórek, ewentualnie, że Este chce dać „komuś” zarobić. Tym samym próbuje ludzi wielkiego serca przekonać, żeby nie wpłacali pieniędzy dla Łukasza. Nie wiem tylko, jaki ten trol ma w tym cel.