Strona główna Na sygnale Wypadki Śmigłowiec zabrał poszkodowanego (ZDJĘCIA)

Śmigłowiec zabrał poszkodowanego (ZDJĘCIA)

2

Do groźnego wypadku doszło dziś koło południa na drodze krajowej nr 71. Poszkodowanych zostało trzech młodych mężczyzn, jednego zabrał śmigłowiec pogotowia ratunkowego.

Czarny Volkswagen Golf na dolnośląskiej rejestracji (powiat kłodzki) jechał od strony Pabianic w kierunku Konstantynowa Łódzkiego. W Porszewicach za łukiem drogi kierowca z nieustalonych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem i z dużą siłą uderzył w drzewo.

Rannych zostało trzech mężczyzn jadących samochodem w wieku około 20-30 lat. Najciężej rannego mężczyznę długo reanimowano na miejscu, a następnie został zabrany śmigłowcem pogotowia ratunkowego do szpitala im. Kopernika w Łodzi.

Droga była zamknięta do godziny 15.30. Okoliczności wypadku ustala pracująca na miejscu policja oraz technik.

To szczególnie niebezpieczny odcinek drogi. W odległości kilkunastu metrów od dzisiejszego wypadku znajdują się dwa krzyże upamiętniające ofiary wypadów, do jakich dochodziło w tych miejscach.

REKLAMA
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Kolejny mistrz kierownic na tej trasie. Szkoda pasażerów! Za każdym razem kiedy tamtędy jadę to wyprzedza mnie przynajmniej kilku debili, którzy zap**** grubo ponad 100. Może tam powinni postawić fotoradar? Najwyraźniej wielu gości z okolic coś drapie w ich skromne jajka kiedy poczują pod sobą kawałek prostego asfaltu. Nie łatwiej pojechać sobie na parking za kauflandem, wziąć rozpęd i od razu wypierniczyć w mur?

gówno prawda skąd możesz wiedzieć co tam się wydarzyło . Skoro tam stoją

krzyże lub znicze to nie znaczy że wina zawsze jest po stronie kierowcy zastanówmy nad przebudową tej cholernie nie szczęśliwej i niebezpiecznej drogi ile ludzi tu ucierpiało ile jeszcze ludzi musi tu zginąć żeby ktoś wreszcie coś z tym zrobił i nie mówię tu o fotoradarze bo to nie załatwia sprawy nie rozwiązuje problemu tylko przebudowa i odpowiednie oznakowanie może jakieś bariery ochronne cokolwiek