Strona główna Aktualności Ślubna Pracownia rusza w niedzielę

Ślubna Pracownia rusza w niedzielę

1

Na gości, którzy tego dnia wezmą udział w otwarciu, czekać będzie słodki poczęstunek, spotkanie z dekoratorami oraz konkurs!

W najbliższą niedzielę (24 kwietnia) o godz. 11.00 przy ul. Wyszyńskiego 1 otworzy się pierwsze w Pabianicach biuro agencji Ślubna Pracownia.

– Zajmujemy się kompleksową organizacją ślubów oraz wesel, imprez okolicznościowych oraz spotkań firmowych a także koordynacją uroczystości. Organizujemy śluby tradycyjne, ale i śluby międzynarodowe, w plenerze oraz symboliczne.  W naszej ofercie jest też indywidualne doradztwo, czyli doradzamy klientom w wyborze poszczególnych wykonawców, zawsze przez nas zweryfikowanych – mówi Magdalena Krystek, właścicielka łódzkiego i pabianickiego oddziału agencji.

Podczas otwarcia na gości czekać będzie słodki poczęstunek przygotowany przez firmę zajmującą się aranżacją słodkich stołów. Pabianiczanie będą mieli również okazję zobaczyć dekoracje wykonane przez firmę dekoratorko – florystyczną. W biurze podczas niedzielnego spotkania wyświetlane będą zdjęcia i filmy z imprez organizowanych przez Ślubną Pracownię.

– Dla naszych gości organizujemy konkurs – dodaje pani Magdalena. – Wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie, a spośród najciekawszych odpowiedzi zostanie wyłoniony zwycięzca. Nagrodą jest usługa koordynacji ślubu, wesela lub innej innej uroczystości.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

śluby międzynarodowe Pan z ISIS Pani z Sienkiewicza i na stole mieszanka wybuchowa