Strona główna Dzieje się Sport Shape to kształt. Zadbaj o swój z nami!

Shape to kształt. Zadbaj o swój z nami!

0

Już w sobotę, 7 listopada, o godz. 12.00, wielkie otwarcie nowego klubu fitness. Nie może Cię tam zabraknąć.

Ponad 1000 m2 powierzchni, przestronne, jasne, pastelowe i przeszkolone wnętrza, komfortowe, duże szatnie – to wszystko zobaczymy w nowym klubie Shape fitness & wellness przy ul Szerokiej 3B w Ksawerowie (900 m od Port Łódź). W klubie znajdziemy imponujących rozmiarów siłownię z urządzeniami cardio, między innymi: bieżnie z nachyleniem 30 stopni, zestaw maszyn do treningu obwodowego, przyjazny również seniorom EasyLine TechnoGym, platformy wibracyjne, wiosła i wiele, wiele innych.

shapeNa 3 salach fitness fani treningów grupowych odnajdą spokój ducha na zajęciach mentalnych, wzmocnią ciało na treningach body bar (sztangi) czy liny (RIP 60) oraz zadbają o kondycję na trampolinach marki Jumping Frog (jedynie w Łodzi występujących u nas).

Przy tworzeniu klubu zadbano o komfort trenujących, projektując przestronne szatnie i komfortowe łazienki. Na początku przyszłego roku zostanie oddana strefa saun. Będzie można  się zregenerować w saunie fińskiej i na podczerwień (infrared). Rodzice będą mogli zostawić swoje pociechy w klubie malucha. W klubowym fit barze  będzie można napić się dobrej kawy, shake-ów oraz koktajli z owoców sezonowych. W ciągu całego dnia, do dyspozycji klientów Shape, będą bezpłatni instruktorzy, dlatego każdy klubowicz może liczyć na pomoc w obsłudze maszyn i fachową poradę. W sezonie letnim zajęcia będą odbywać się na świeżym powietrzu, gdyż wokół klubu roztacza się działka o powierzchni 800 m2.

Karnety w Shape fitness & wellness dostępne są już od 59 zł. Klub posiada również karnety VIP, których właściciele będą mogli liczyć na wyjątkowe przywileje. Co ważne, w Shape honorowane są karty FitProfit i OK System.

Czego możemy spodziewać się w dniu wielkiego otwarcia? Gościa specjalnego, Patryka Rożnieckiego, tancerza, choreografa, uczestnika programu „YOU CAN DANCE”, instruktora tańca w studio Ewy Chodakowskiej „Be Active”. Tancerz poprowadzi bezpłatne warsztaty z DANCE (body work & fitness), SEXY STYLE oraz POWER STRETCH.

Warto zaglądać na fanpage Shape fitness & wellness, dzięki któremu można na bieżąco śledzić nowinki sportowe oraz czerpać informacje na temat zdrowego odżywiania i zdrowego stylu życia. Więcej informacji na temat samego klubu na stronie internetowej Shape.

 

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments