Strona główna Dzieje się Serduszko od OCH! oficjalnie przekazane na licytację WOŚP

Serduszko od OCH! oficjalnie przekazane na licytację WOŚP

13
Pabianickie serduszko WOŚP będzie licytowane w niedzielę około godz. 19:30 na scenie, tuż przed światełkiem do nieba.

Pabianickie serduszko WOŚP jest jedyne w swoim rodzaju, praktycznie to unikat. Ręcznie wykonane z 14-karatowego złota, zaprojektowane zostało przez właściciela firmy OCH!, której salon znajduje się na ul. Pułaskiego w Pabianicach (dawne Opiume). Odwzorowuje logo Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i odnosi się do jej Jubileuszowej 30. Edycji. Serduszko zostało wykonane tylko w jednym egzemplarzu(!).

Osoba która wylicytuje to „małe serduszko o Wielkiej Mocy „ może poczuć się wyróżniona, ale przede wszystkim znacząco pomoże dzieciom z wadami wzroku.

Tan najmocniejszy gadżet orkiestrowy wart jest około 2 tysięcy, można mieć jednak nadzieję że podczas licytacji zwielokrotni swą wartość.

– Mam nadzieję, że w tym roku przebijemy kwotę sprzed dwóch lat, kiedy serduszko zostało zlicytowane za 5100 zł – mówi Michał Pietrzak, szef pabianickiego sztabu WOŚP.

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
13 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

hjk

Zdjęcie ilustrujące artykuł wyraźnie pokazuje, że szlachetna akcja jaką jest WOŚP, stała się trampoliną do promocji polityków i biznesu.
Pabianickie media i social media są pełne zdjęć Pietrzaka, który wykorzystuje WOŚP do autopromocji. Smutne.

Smutny jesteś Janie. A do tego żenujący.

W punkt.

A Panie bartekpawel, co żenującego jest w mówieniu prawdy?

Żenujące jest, że Jan zauważył dopiero teraz, nagle przy okazji Pietrzaka, to co dzieje się od lat dziewięćdziesiątych. Wcześniej tego nie widział ?

Zgadzam się … Pan Pietrzak stał się „pełną gębą” politykiem. Otwierasz lodówkę – wyskakuje Pietrzak, idziesz do ubikacji…..Pietrzak. Idziesz spać podnosisz kołdrę….. Pietrzak. Bleeeeee już niedobrze mi się robi jak wszedzie widzę ten uśmieszek…. to jest anty reklama siebie Panie Pietrzak wszystko sie może znudzić od nadmiaru.

A najbardziej zadziwia, jak te same osoby, które plują jadem na wywodzące się z PO władze Pabianic, namawiając pod każdym artykułem do głosowania na kogoś innego, zaczynają pluć jadem, kiedy pojawia się ktoś inny. Domyślać się można, kogo reprezentują.

WOŚP to wspaniała akcja oparta na idei wolontariatu. Z czasem została jednak zawłaszczona przez szumowiny ze świata polityki, które zwietrzyły łatwy sposób na promocję swoich karier. A przecież jedyne osoby które są warte promowania w trakcie WOŚP to wolontariusze, którzy dzielnie pracują na sukces Orkiestry. Wyobraź sobie jak fajnie wyglądałoby zdjęcie ilustrujące ten artykuł gdyby była na nim wspaniała młodzież pracująca jako wolontariusze wraz z ekspedientką ze sklepu, który podarował serduszko. W zamian za to mamy smutny obrazek z Pietrzakiem. Ma chłop parcie na szkło i jedyna osoba o której myśli w trakcie Orkiestry jest on sam.

Smutny obrazek, ale tylko dla ciebie. A to, że wiesz o czym myśli, bez komentarza. Na szczęście dla większości nie ma znaczenia, kto się angażuje w WOŚP. Dla większości liczy się idea pomagania.

Bardzo łatwo się pomaga wydając czyjeś pieniądze. Do tego cała ideologia pana Pietrzaka się sprowadza.

Ideologia. Wasze ulubione słowo.

Nie zwracam uwagi na Pana Pietrzaka. Natomiast Panią, która widnieje na zdjęciu, z miłą chęcią zaproszę na kawę. Pozdrawiam. Łukasz.

Piękna i brzydal ……