Strona główna Styl życia Saw Bud – jesteś w domu

Saw Bud – jesteś w domu

0

Jeśli na kolejnym osiedlu naszego miasta widzicie rozstawione rusztowania i ocieplany blok, jednego możecie być pewni. To pabianicka firma Saw – Bud dba właśnie o to, by nie było nam zimno.

– Na rynku działamy już od 25 lat, a od trzech wykonujemy zlecenia dla Pabianickiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Ocieplamy spółdzielcze bloki, ale również kamienice, czy budynki wielorodzinne należące do wspólnot. Tak naprawdę jeśli gdzieś w mieście trwa właśnie termomodernizacja, to właśnie my – mówi Adrian Wróbel, współwłaściciel firmy. – Działamy nie tylko w Pabianicach, ale także w Łasku czy Zduńskiej Woli. Współpracowaliśmy z sieradzkim domem kultury. Obecnie przeprowadzamy termomodernizację łódzkich szkół podstawowych i przedszkoli. Cieszę się, że samorządy i spółdzielnie mieszkaniowe darzą nas zaufaniem i powierzają w nasze ręce tak duże i ważne dla mieszkańców inwestycje.

Ostatni efekt współpracy Saw – Budu i Dominika Jacha, pabianickiego artysty, powstał przy ul. Skłodowskiej 23E. Pabianicka firma najpierw ociepliła blok wspólnoty, tworząc tym samym płótno do powstania pięknego muralu.

Drugą młodość dzięki Saw – Bud dostała także dawna „Papiernia”, czyli kolejny blok przy ul. Skłodowskiej. Budynek, należący kiedyś do Pabianickiej Fabryki Papieru, dziś dostojnie prezentuje się w nowoczesnych szarościach z elementami czerwieni.

Ale nie tylko o estetykę tu chodzi.

– Efekty termomodernizacji cieszą oko. Z szarych, smutnych elewacji tworzymy nowoczesny, miejski design. Jednak najważniejszy dla nas jest sam proces ocieplania budynków. Stosujemy nowoczesne metody, które pozwalają na to, by mówiąc dosłownie, mury oddychały. By jednocześnie w mieszkaniach panowała optymalna temperatura, a lokatorzy nie tracili ciepła. Używamy do tego m.in. kamery termowizyjnej, która, nim jeszcze ruszą prace na rusztowaniach, pozwala nam zobaczyć, w których miejscach te straty są największe – mówi pan Adrian. – Tej samej techniki używamy przy ocieplaniu domów jednorodzinnych.

Bo Saw – Bud to także oferta dla klientów indywidualnych. Pabianicka firma, właśnie w tej dziedzinie budownictwa rozszerza swoje usługi.

– Budujemy począwszy od tworzenia projektu, aż pod klucz. Naszym klientom oddajemy domy nowoczesne, wykonane z naprawdę wysokiej jakości materiałów, z nowatorskim systemem wentylacji. Doskonale wiem, że budowa domu to ogromna inwestycja na wiele lat. Często to spełnienie życiowych marzeń. Jesteśmy firmą rodzinną, a każdą nową realizację traktujemy jak tą, budowaną dla siebie – dodaje Adrian Wróbel.

W ofercie firmy znajdziemy także m.in. usługi budowlane na wysokościach, wynajem koparko – ładowarek, minikoparek czy transport kruszywa.

– Tworzymy nowoczesny park maszynowy. Nasze podnośniki koszowe to nowoczesne, najnowszej generacji machiny, zakupione w tym roku. Sięgają od 25 do aż 37 metrów. To trzy metry powyżej wieżowca – dodaje współwłaściciel firmy Saw – Bud.

Jakie plany na najbliższą przyszłość mają właściciel pabianickiej firmy?

– Skupiamy się na realizacji naszych obecnych zleceń, dalej współpracujemy ze spółdzielniami i wspólnotami mieszkaniowymi. To są sprawy priorytetowe. Aczkolwiek już dziś możemy zdradzić, że w najbliższym czasie, przy ul. Zielonej 14, obok siedziby naszej firmy, postawimy nowoczesny apartamentowiec, z komfortowymi mieszkaniami. O naszych realizacjach i planach na bieżąco informujemy za pośrednictwem social mediów. Zapraszam do polubienia naszego fanpage’a oraz do korzystania z naszych usług. Niech Pabianice rosną w siłę – mówi Adrian Wróbel.

Pełna oferta firmy oraz zakres jej prac, znajdują się na stronie internetowej Saw – Bud.

Saw -Bud

ul. Zielona 12

95-200 Pabianice

tel. 508 223 769

(42) 213 09 56

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments