Strona główna Na sygnale Pożary Samozapłon elektrycznego autka w garażu. Interweniowali strażacy

Samozapłon elektrycznego autka w garażu. Interweniowali strażacy

15
Strażacy zostali wezwani do pożaru garażu w miejscowości Rydzyny. Ogień pojawił się po zwarciu w instalacji elektrycznej auta-zabawki. 

Tuż po godzinie 1.00 we wtorek, 4 zastępy straży pożarnej (3 z PSP Pabianice i 1 z OSP Rydzyny) wyjechały gasić pożar w przydomowym garażu w miejscowości Rydzyny.

Przed przyjazdem ratowników 4 osoby ewakuowały się z zagrożonego pożarem domu. 37-letni mężczyzna tuż po dostrzeżeniu ognia próbował go gasić, jednak podtruł się dymem.
Strażacy szybko poradzili sobie z ogniem i podali tlen poszkodowanemu. Wezwano do niego karetkę pogotowia. Medycy zadecydowali, że nie wymaga hospitalizacji.

Podczas przeszukiwania garażu strażacy znaleźli dwa nieprzytomne koty. Zwierzęta udało się uratować po podaniu tlenu.

Właściciele oszacowali straty na około 20 tys. złotych. Uratowane mienie wyceniono na 500 tys. złotych. Zadymienie w garażu.

Akcja gaśnicza trwała do godziny 2.28.

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
15 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Niestety takich przypadków z elektrykami jest coraz więcej, a będzie jeszcze więcej, tym bardziej w garażu gdzie stężenie gazu jest większe niż na zewnątrz….

Ehehehehehhehhehheheh ahahahahahhsh uuuuuuhehhehhehhehhehhehhe
Zapomniałeś dopisać, że to wina Unii Europejskiej.
Ehehhehhhehhhehhehe

oczywiscie ze tak,unijny fanatyku

Ehehehehe Unijny wymysł, że się dziecku zapaliła zabawka na akumulator. Napisał byś to nawet, gdyby się zapalił samochodzik zdalnie sterowany, albo telefon komórkowy. Ehehehehehe. Widać, kto tu jest fanatykiem.

Nie odnoszę się do twoich wypocin,tylko do całej idei elektromobilności.Nie zrozumiesz tego.

Dokładnie. Jesteś fanatykiem i pod postem o zapłonie zabawki próbujesz rozpowszechniać niczym nie poparte teorie o samochodach elektrycznych.

Bredzisz, jest mnóstwo faktów, nie TYLKO teorii.Nie manipuluj faktami, zabawka mały problem, duże dopiero się zaczną.
Niczym nie poparte?to czemu właściciele promów wyp…..elektryki z pokładu?

Tu jest mowa o samochodziku zabawce. Jak zapali się kosiarka akumulatorowa to też będziesz pił do elektryków? Proponuję wyjechać w Bieszczady i zrezygnować z elektryczności.

Proponuję w tym temacie trochę się dokształcić, chyba że głowa Wam służy tylko do czesania. Głównym źródłem zapłonu jest lit, a właściwie jego gaz o czym wcześniej pisałem, wynika to z wysokich i niskich temperatur, przegrzania w czasie ładowania i samej niedoskonałości baterii litowo- jonowych, bo temat jest jeszcze świeży i niestety muszą być „testerzy” i lata, aby temat akumulatorów udoskonalić i całe szczęście że to tylko zabawka.

Last edited 19 dni temu by andre

Dzisiaj podebrał trochę energii sąsiadowi do podładowania Motoroli więc napisał…..

Jaki kraj taka Tesla 😉

jak się coś pali to trzeba polać wodą 🙂 🙂

Zwłaszcza elektrykę 🙂

Tak to jest jak janusz chce zaoszczędzić i kupi na chińskim portalu