OCH! to nowa odsłona znanej i lubianej marki jubilerskiej istniejącej od 25 lat.

– Odświeżyliśmy nasz wizerunek i prezentujemy dziś styl skierowany do osób lubiących nowoczesne wzornictwo – mówi Wioletta Polakowska, kierownik salonów firmy OCH!.

Jeden z salonów firmy OCH! znajduje się w samym centrum Łasku przy Placu 11 Listopada. To zaledwie 15 minut jazdy samochodem z Pabianic.

– Mamy duży, 70-metrowy salon jubilerski z komfortową strefą wyboru obrączek ślubnych, których projektowanie i wykonanie jest naszą domeną – wymienia Wioletta Polakowska.

Oprócz obrączek ślubnych, które są specjalnością firmy OCH!, w ofercie znajdziemy niepowtarzalne kolekcje pierścionków zaręczynowych, złotych kolczyków, bransolet, naszyjników czy łańcuszków, a także złotych zegarków, do których wykonywany jest bezpłatny grawer. W OCH! nie zapominamy o naszych milusińskich i oferujemy specjalną kolekcję biżuterii dla najmłodszych OCHkids.

Od kilku lat firma OCH! jest wystawcą na Targach Ślubnych EXPO. Podczas tej imprezy prezentują się wiodące firmy branży ślubnej z całego regionu.

– Nasze stoisko od początku cieszy się ogromną popularnością. Dzięki zainteresowaniu klientów czujemy się wyróżnieni – mówi kierownik salonów.

 

Salon OCH! z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych przygotował specjalną ofertę – 10% rabatu na pierścionki zaręczynowe z brylantami!
Uwaga. Na hasło #idealnezareczyny jest możliwość dodatkowej negocjacji ceny.

Salon jubilerski OCH!

Jesteśmy dla Was w godzinach:

pn-pt. 9.00 – 18.00
sob. 9.00 – 16.00

Plac 11 Listopada Łask
tel. 663 986 602, 43 675 31 30

Obserwuj OCH! na Facebook’u i Instagramie! i sprawdź ofertę na stronie och.pl

Tutaj jesteśmy:

REKLAMA