Strona główna Aktualności Z miasta Rusza akcja „Podwórko Talentów 2018”. Czy Pabianice znów dostaną plac zabaw?

Rusza akcja „Podwórko Talentów 2018”. Czy Pabianice znów dostaną plac zabaw?

4

Do 30 kwietnia można zgłosić miasto i konkretną lokalizację, na której miałoby powstać podwórko ufundowane przez Nivea.

Jest to już 4. edycja akcji. Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są tutaj, po wcześniejszym zalogowaniu. Organizatorzy konkursu do końca kwietnia mają czas na weryfikację wskazanych lokalizacji. Samo głosowanie ruszy 11 maja i potrwa do 22 czerwca.

Mieszkańcy Pabianic już dwukrotnie wygrali place zabaw Nivea. Zostały one wybudowane przy SP1 oraz SP3. Każde z takich „podwórek talentów” wyposażone jest w trzy strefy: sportową, naukową i artystyczną.

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Na Bugaju jest, w Centrum jest, to poprosimy, żeby choć raz coś zadziało się na Zatorzu. Mamy odnowiony Park Hadriana i 3 zabawki na krzyż dla dzieci ustawione.

No to nie proście tylko zróbcie akcję wśród mieszkańców, znajomych i wywalczcie to! Miasto was nie wspomoże, bo nie ma tego w zwyczaju. Inne NIVEE też powstały dzięki głosom ludzi ale to musi być akcja, a nie… „prosimy”

Ale to miasto zgłasza lokalizację.
Głosowanie jest potem. Sam głosowałem regularnie na obydwa miejsca w Pabianicach ale to od włodarzy zależy jakie miejsce na Plac Zabaw zgłoszą. Myślę że mieszkańcy Pabianic i teraz by nie zawiedli

Popieram nasze dzieciaczki trzeba ciągnąc przez pół miasta na spacer zeby mogły sie wyszaleć albo na Zielonej Gorce lub na strzelnicy