Strona główna Nie przegap Przegląd bez kolejki w 20 minut? Tu zapiszesz się on-line

Przegląd bez kolejki w 20 minut? Tu zapiszesz się on-line

0

Choć oczekiwanie w kolejkach w sprawach motoryzacyjnych jest w naszym mieście ostatnio na czasie, w Stacji Kontroli Pojazdów „Lewityn” nie spędzisz w niej ani chwili. Termin przeglądu możesz umówić przez internet, a na wizytę stawić się jedyne 5 minut wcześniej.

– Bardzo szanujemy czas naszych klientów, dlatego też nie chcemy narażać Państwa na stres oraz nerwowe zerkanie na zegarek – mówi właściciel Stacji Kontroli Pojazdów Lewityn, która mieści się przy ul. Bugaj 106. – Dlatego właśnie wprowadziliśmy system on-line, który zdecydowanie skróci czas oczekiwania na przegląd, a wręcz zupełnie go wyeliminuje.

Jak to dokładnie działa? Wystarczy wejść na stronę internetową stacji Lewityn. Tam, w górnym, prawym rogu znajduje się zakładka „Rezerwacja Online”. Po kliknięciu w nią, przejdziemy do formularza, dzięki któremu umówimy wizytę w kilku krokach:
  1. Wybieramy spośród dwóch dostępnych usług: „Badanie techniczne” lub „Przegląd klimatyzacji”. Po kliknięciu w przycisk „Dalej”, zostaniemy przeniesieni do następnej strony formularza.

2. To właśnie tu wybierzemy konkretny dzień oraz godzinę, które odpowiadają nam najbardziej. Po lewej stronie widoczny będzie kalendarz, w którym wystarczy zaznaczyć interesującą nas datę. Z prawej strony wybieramy godzinę, począwszy od 8.00 aż do 19.40. Gdy wiemy już kiedy i o której stawić się przy ul. Bugaj 106, wciskamy przycisk „Dalej”.

3. To ostatni etap rezerwacji online, w którym należy podać swoje dane, namiary kontaktowe oraz markę pojazdu i jego numery rejestracyjne. Gotowe? Zatem dosłownie za chwilę otrzymasz maila z potwierdzeniem Twojej wizyty w Stacji Kontroli Pojazdów „Lewityn”.

To nie koniec udogodnień dla klientów. Korzystając tu z usług, możesz liczyć na naprawdę atrakcyjne gratisy.

– Nasi klienci otrzymują od nas 20 zł w gotówce, po przeglądzie samochodu bez gazu i 30 zł po przeglądzie samochodu z gazem – mówi właściciel Stacji Kontroli Pojazdów „Lewityn”. – Drugim gratisem, który oferujemy, jest rabat w wysokości 80 zł na nabicie klimatyzacji. I to jeszcze nie koniec. Jest niespodzianka nr 3 – dodaje z uśmiechem właściciel. – Trzecim gratisem jest rabat w wysokości -30% na części samochodowe kupione w naszym sklepie motoryzacyjnym.

Osoby, które nie posiadają adresu e-mail, lub te, które wolą tradycyjną formę kontaktu, na przegląd mogą umówić się telefonicznie.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Koniecznie odwiedź nowoczesną i przejrzystą stronę internetową Stacji Kontroli Pojazdów Lewityn, na której znajdziesz pełen zakres usług oraz cennik. Chcesz o nowościach i aktualnych promocjach dowiadywać się jako jeden z pierwszych? Polub Stację Kontroli Pojazdów „Lewityn” na Facebooku.

Stacja Kontroli Pojazdów Lewityn
ul. Bugaj 106
95-200 Pabianice

godziny otwarcia:
pon. – pt. od 8.00 do 20.00
soboty od 8.00 14.00

kontakt:
tel.  502 331 952

 

REKLAMA