Strona główna Sport Piłka nożna Rozwandowicz uratował trzy punkty

Rozwandowicz uratował trzy punkty

0

Pabianiczanin grający w ŁKS-ie wprawił kibiców z Łodzi w euforię. Wszystko przez zdobycie bramki w doliczonym czasie gry.

ŁKS w 8. kolejce II ligi mierzył się na wyjeździe ze Zniczem Pruszków. Goście od 10. minuty prowadzili dzięki bramce Jewhena Radionowa. W 86. minucie gospodarze zdołali jednak strzelić wyrównującego gola i mięliśmy 1:1.

Gdy wydawało się, że mecz zakończy się podziałem punktów Maksymilian Rozwandowicz błysnął talentem. W 92. minucie meczu popisał się on genialnym strzałem z około 25 metrów i trafił w samo okienko bramki Znicza Pruszków.

Gol pabianiczanin zapewnił ŁKS-owi czwarte ligowe zwycięstwo w tym sezonie. Łodzianie mają po 8. kolejkach 16 punktów i zajmują czwarte miejsce w tabeli.