Strona główna Dzieje się Rozrywka Rozśpiewane ferie, czyli Idolek 2018

Rozśpiewane ferie, czyli Idolek 2018

0

Niebawem rusza kolejna edycja zmagań młodych  wokalistów, którzy zmierzą się w powiatowym konkursie piosenki „Idolek”. Sprawdź szczegóły.

Konkurs został podzielony na trzy etapy. Pierwszy rozpoczyna się wraz z początkiem ferii zimowych, czyli 29 stycznia. Od godz. 10.00 startują eliminacje wstępne, podczas których do wykonania będą dwie dowolne piosenki a cappella (bez podkładu muzycznego). Spośród wszystkich uczestników jury wybierze 10-12 finalistów. Pozostała młodzież będzie mogła wziąć udział w warsztatach wokalnych i koncercie finałowym jako śpiewający w zespołach towarzyszących solistom.

Kolejna część konkursu to warsztaty wokalne, które w Miejskim Domu Kultury w Pabianicach poprowadzi Magdalena Filipiak. Zajęcia odbędą się w dniach 30, 31 stycznia oraz 1 lutego o godz. 9.30.

Natomiast 2 lutego, w formie ostatniego etapu zaplanowany jest koncert finałowy, który poprzedzony będzie próbą generalną. Rozpoczęcie wokalnych zmagań, po których jury wyłoni nazwisko Idolka 2017, zaplanowano na godzinę 17.00. Całość odbędzie się w sali widowiskowej Młodzieżowego Domu Kultury.

W konkursie mogą wziąć udział dzieci i młodzież w każdym wieku.

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments