Strona główna Na sygnale Rodzina zgłosiła zaginięcie 21-latka (AKTUALIZACJA)

Rodzina zgłosiła zaginięcie 21-latka (AKTUALIZACJA)

0

Policjanci z pabianickiej komendy poszukują zaginionego 21-latka. 6 maja 2023 roku mężczyzna skontaktował się ostatni raz ze swoją dziewczyną informując ją, że znajduje się na terytorium Włoch w miejscowości Triest. Obywatel Białorusi, do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania na terenie Konstantynowa Łódzkiego.

Zaginiony ma 175 cm wzrostu, szczupłą sylwetkę, włosy krótkie w kolorze ciemny blond, oczy koloru zielonego. Ubrany był prawdopodobnie w bluzę z kapturem koloru czarnego z białym napisem „STORM”, spodnie jeansowe ciemnego koloru. Posiadał przy sobie szarą torebkę zakładaną przez ramię i telefon komórkowy marki iPhone8+. Konstantynowianin wcześniej wyjeżdżał również w celach zarobkowych do Warszawy.

AKTUALIZACJA: w środę 24 maja po południu policja poinformowała, że 21-latek odnalazł się na terenie Chorwacji.

Osoby które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego lub mają informację o losie mężczyzny proszone są o kontakt z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Pabianicach, ul. Żeromskiego 18, pod nr tel. 47 8424 301 lub 47 8424 315 albo powiadomić najbliższą jednostkę policji pod nr telefonu 112.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments