Strona główna Na sygnale Kryminalne Recydywista okradał komórki. Powinien zmienić profesję

Recydywista okradał komórki. Powinien zmienić profesję

11
31-latek wpadł na gorącym uczynku, kiedy okradał piwnice w bloku przy ulicy Broniewskiego. Włamywacza zatrzymał jeden z lokatorów. Okazało się, że złodziej miał już na koncie podobne przestępstwa.

Jak opisuje policja, sytuacja miała miejsce w poniedziałkowy wieczór, 14 listopada 2022 roku. Około godziny 22.30 do bloku przy ulicy Broniewskiego wchodził właściciel jednego z mieszkań. Zauważył zapalone światło w piwnicach, co wzbudziło jego podejrzenia.

Zszedł do piwnicy i ujął sprawcę po czym zawiadomił stróżów prawa. Mężczyzna został zatrzymany. Okazało się, że 31-latek miał w plecaku akcesoria elektroniczne skradzione lokatorowi bloku. Włamywacz usłyszał już zarzuty kradzieży z włamaniem oraz usiłowania kradzieży z włamaniem – mówi podkomisarz Ilona Sidorko, rzecznik prasowy pabianickiej policji.

Za te przestępstwa polskie prawo przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna był już notowany za podobne „dokonania”.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
11 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

I teraz takiego żywić za darmo.

Jak obywatel nie złapie to nikt nie złapie. Mam pomysł na artykuł panie redaktorze, przedstawić statystyki z całego powiatu, kradzieże, rozboje i ich wykrywalność. Można by np. porównać ten rok z tym co 5 lat temu i może 10. Tylko nie samych nietrzeźwych rowerzystów tylko przekrojowo. Obawiam się że nie będzie kolorowo.

Ten rok się nie skończył więc GUS nie może go porównać
Twoje wnioski, co do kolorów raczej daremne.

chart.jpeg

A tu jeszcze na wtkresie dodane przestępstwa kryminalne -danedla powiatu pabianickiego:

chart (1).jpeg
Last edited 12 dni temu by Główny Urząd Statystyczny

bardzo dziekuję

Pokazać go z przodu.

Brawo dla Gościa, który go zatrzymał ….

Czas pomyśleć nad wprowadzeniem kar mutylacyjnych to by rozwiązało problem drobnych kradzieży.

A za drobny gwałt jaka by była kara?

Amputacja połowy 😛

Połowy języka?