Strona główna Sport Sporty walki Real Fight Night 2 – za nami walki z karty wstępnej

Real Fight Night 2 – za nami walki z karty wstępnej

5
Jakub Błachowicz

Przed godziną 19.00 w hali powiatowej rozpoczęła się gala sportów walki – Real Fight Night 2. W tzw. karcie wstępnej zaprezentowało się 8 zawodników.

W pierwszej walce Paweł Stolarczyk z Pabianic przegrał przez TKO w 58. sekundzie z Dawidem Sumińskim. Obaj zawodnicy debiutowali w formule semi-pro.

W drugiej odsłonie 18-letni, debiutujący w klatce Ivan Netrebin zmierzył się z 20-letnim pabianiczaninem Jakubem Błachowiczem. Ten drugi miał na koncie 3 wygrane w formule semi-pro. Błachowicz wygrał w pierwszej rundzie. Sędzia przerwał pojedynek w 2 minucie i21 sekundzie po tym, jak pabianiczanin zasypał przeciwnika gradem ciosów w dosiadzie.

W kolejnej walce w oktagonie Szymon Dobrzyński zmierzył się z 24-letnim pabianiczaninem, Kacprem Hajdanem. Ten drugi znokautował rywala ciężkimi ciosami w stójce już w 45 sekund.

Kacper Hajdan

W ostatniej walce karty wstępnej 27-letni z Dawid Matuszak z Piły z bilansem 6-1 walczył z 20-letni Michałem Malinowskim (bilans 4:0). Po trzech rundach sędziowie zadecydowali, że na punkty wygrywa Malinowski.