Strona główna Sport Sporty walki Filip Danych przegrał w trzeciej rundzie (WIDEO)

Filip Danych przegrał w trzeciej rundzie (WIDEO)

15

Filip Danych podczas Gali Real Fight Night 2 zmierzył się z Arturem Niebrzydowskim z Gdyni. Była ta walka wieczoru, niestety przegrana przez naszego reprezentanta. 

Danych poddał walkę po upływie minuty trzeciej rundy. Nasz zawodnik nie słuchał podpowiedzi z narożnika i wszedł w nogi rywala. Obalenie jednak nie udało się, co wykorzystał przeciwnik wykonując duszenie zza pleców. Szkoda, bowiem po pierwszych dwóch rundach wydawało się, że zdeterminowany Danych kontroluje walkę.

31-latek z Pabianic doznał drugiej porażki na zawodowych galach i aktualnie posiada bilans 2:2.

W pierwszej walce karty głównej w formule MMA semi-pro, 19-letni Dominik Gręda z Ostrołęki zmierzył się z pabianiczaninem, 30-letnim Mateuszem Damięckim. Nasz reprezentant przegrał w 2 minucie i 26 sekundzie drugiej rundy. Gręda założył duszenie zza pleców.

W drugiej walce Daniel Zalewski z Raciborza zmierzył się z 29-letnim Mateuszem Tokarczykiem z Pabianic. Walka była zacięta i przez większość czasu trzech rund toczyła się w parterze. Decyzją dwóch z trzech sędziów zwyciężył Mateusz Tokarczyk.

W trzeciej walce na zasadach K1 walczyli Arkadiusz Dyba (rekord 1:1) z Łasku i Tomasz „Panda” Małszycki (1:0). Niejednogłośną decyzją sędziów pojedynek wygrał Dyba.

Kolejny pojedynek stoczony został również w formule K1. W oktagonie stanęli: 25-letni Łukasz Michalski z Przeworska i 29-letni Daniel Strzemiński. Również w tej walce obaj zawodnicy dotrwali do ostatniego gongu. Decyzją sędziów lepszy okazał się Daniel Strzemiński, który dwukrortnie posłał na deski rywala.

Piąty pojedynek to pierwsza tego wieczoru walka zawodowa w formule MMA. W oktagonie stęneli 27-latek z Piły Marcin Kopcza i zawodnik z Konstantynowa Łódzkiego – 29-letni Arkadiusz Nowicki. Zawodnicy stoczyli pojedynek na pełnym dystansie trzech 5-minutowych rund. Jednogłośną decyzją sędziów zwyciężył Nowicki.

Szósty pojedynek to starcie Piotra Stajszczyka (1:0) z Gdyni z Dariuszem Wilkiem (1:1). W pierwszej rundzie, po 2 minutach, przez duszenie zza pleców wygrał Stajszczyk.

W przedostatniej walce Patryk Marzec z Kotwica MMA Team walczył z Adamem Rybczyńskim. W 4. minucie i 49. sekundzie rundy drugiej przez TKO wygrał Marzec.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
15 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Redaktorku albo popraw artykuł albo opublikuj komentarz. Porażka Filipa w 3 rundzie. Dzięki

A Redaktorek to jest obrażenie?

O kurde za delikatny jesteś do tej roboty. Zmień fach albo płeć

Mogę ci przytoczyć twoja kulturę tylko nie zmieniaj komentarzy albo nie blokuj użytkowników

Inspektor PIP i seksuolog się znalazł 🤣

Panie redaktorze proszę zobaczyć artykuły, w których Pan obrażał innych. Wtedy było wszystko OK?

Widzę że wywiązała się niepotrzebna dyskusja, czas ją zakończyć. Panie Redaktorze nie miałem na celu nikogo obrażać tylko wbić mała szpilkę. Czytam te artykuły, jedne są lepsze drugie gorsze ale ogólnie szacun za robotę. Ten”obraźliwy komentarz” był trzecim który próbowałem opublikować więc może coś nie zadziałało jak trzeba i tak wiem, to nie Pana wina ale ta mała szpilka chyba przebiła nabrzmiały balonik… mat.

Gdzie ten link?

To nie jest sport tylko walka kiboli po meczu czyli ustawka

Obserwator po twoim poście wiem jedno kozak w necie pizza w świecie

pizza Ty umiesz pisać?