Strona główna Aktualności Z miasta Radni odkręcili tablicę

Radni odkręcili tablicę

4

Na dzisiejszą sesje Rady Miejskiej radni z klubu Niezablokowani przywieźli 2-metrową tablicę.

Temat tablicy „Gmina Fair Play 2007-2008” przewijał się na kilku poprzednich sesjach. Radni pytali o aktualność tej informacji. – Zadzwoniłem do organizatorów tego konkursu i poinformowali mnie, że gmina może korzystać z tego tytułu tylko w danym roku – mówił radny Piotr Chrabelski.

Wiceprezydent Grzegorz Mackiewicz skontrował zarzut cytując fragment z regulaminu konkursu mówiący o tym, że można posługiwać się tytułem z danego roku. Tak jak informuje tablica.

– Marną reklamą dla miasta jest komunikat, że byliśmy gminą fair play 7 lat temu, To nie jest powód do chluby. Jeżeli uznaje pan, że jest się czym chwalić to z Marcinem Mieszkalskim przykręcimy tę tablicę ponownie – dodał Chrabelski.

REKLAMA
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Radni odkręcili tablicę?
Kurna jak to można se odkręcać co się chce? Mi to by zaraz za próbę odkręcenia jednej śruby zarzuty postawiono że chcę ukraść zniszczyć i w ogóle tam takie inne sankcje.

Zaraz zaraz. Odkręcanie samowolne tablic czy oznakowań należących do miasta to jest czyn, który można poczytać za wandalizm. To jest karalne. Jeśli Mackiewicz ma jaja, a jako kandydat na Prezydenta powinien je mieć to powinien zgłosić sprawę wandalizmu na policję i jednocześnie podać sprawców, których personalia zna. Zostaną ukarani za ten czyn. No ale zobaczymy czy Mackiewicz ma jaja.

przecież tytuł fair-play się KUPUJE za pieniądze ! ten tytuł zupełnie nic nie znaczy…

I czym tu się podniecać, przecież to wyborcza prowokacja Dychty i jego ludzi (Sauter, Mieszkalski, Chrabelski i Bartoszek). Kopią wszystkich, a zaczęli już we wtorek atakiem na budowę basenu powiatowego.