Strona główna Aktualności Polityka Radna wzięła sprawy w swoje ręce

Radna wzięła sprawy w swoje ręce

46

Bożenna Kozłowska nie jest już członkinią PiS. Jak twierdzi, z partii wyrzuciła się sama.

Choć dokumenty mające wykluczyć radną z grona działaczy Prawa i Sprawiedliwości miały trafić we właściwe miejsce już w styczniu, to według Bożenny Kozłowskiej wciąż nie dostała ona na piśmie informacji, że wypowiada się jej członkostwo. Władze partii nie będą już jednak musiały podpisywać dokumentów, bowiem z dniem dzisiejszym radna zrezygnowała z członkostwa w PiS. Będzie pełnić swoją funkcję jako radna bezpartyjna.

Swoją decyzję uargumentowała utratą głosu w wyborach do władz lokalnych struktur partyjnych, które odbyły się w Zgierzu w tę sobotę (WIĘCEJ). Z podobną reakcją władz lokalnych mieli się również spotkań inni wieloletni działacze partii z powiatu pabianickiego.

– 18 listopada otrzymałam potwierdzenie od władz w Warszawie o tym, że mam pełne prawa wyborcze jako członek PiS w wyborach zarządzonych na dzień 19.11.2016 r. w Zgierzu, natomiast dwie godziny później otrzymałam informacje od władz lokalnych, że komisja lokalna ds. wyborów wieczorem w dniu 17.11.2016 r. pozbawiła mnie tych praw – pisze radna Kozłowska w przygotowanym na tę okazję oświadczeniu. – Moim zdaniem wobec członków PiS zastosowano niedemokratyczne zasady postępowania przy wyborach lokalnej władzy. Budzi to moje obawy i zastrzeżenia. Mam nadzieję, że mój protest spowoduje, że Prezes Jarosław Kaczyński bardziej szczegółowo przyjrzy się działaniom partii w lokalnych strukturach.

Jednak jak twierdzą działacze PiS, radna została już wykluczona z partii, ale się odwołała, dlatego sprawa nie została definitywnie zamknięta.

Rozłam w pabianickim PiS-ie trwa od momentu wyłamania się z dyscypliny partyjnej trojga radnych, w wyniku którego partia rządząca utraciła większość w radzie miejskiej.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
46 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Brawo Pani Bożenno, widać że ma Pani „cojones” – wierna swoim poglądom a nie ugrupowaniu politycznemu , w szczególności nieudolnemu lokalnemu wodzowi. Powinien z Pani przykład brać Pan , którego widać na zdjęciu obok Pani – bo jego zachowanie w stylu cnotliwej Zuzanny ( chciałabym i boję się ) świadczy o jego nijakości.

Pani Radna to CUDO HIPOKRYZJI „sama zrezygnowała z przewodniczącej klubu PIS, sama wyszła z klubu PiS, sama wyszła z PiS” ,a prawda jest taka ,że z wszystkich tych pozycji została wywalona na zbity pysk. SAMA ZOSTAŁA WICEPRZEWODNICZĄCĄ RADY ,TERAZ SAMA ZOSTAŁA PRZEWODNICZĄCĄ KOMISJI FINANSÓW A TERAZ PAN PREZYDENT SAM JĄ PRZYJMIE DO BSR

Pacjenci zakładu są z pani dumni i też panią pozdrawiają! PS: prosimy przekazać też nasze najszczersze gratulacje dla kolegi globtrotera oraz McSkrucza, który liczy, że partia zapomni o zaległej składce ponad 8000 zł. Idźcie się pobawić gdzie indziej.

A może Kaczyński wyda polecenie powtórnych wyborów w Zgierzu, patrz Dziennik Łódzki http://www.dzienniklodzki.pl/polityka/a/na-wybory-w-pis-nie-zaprosili-posla-pis-wybory-beda-oprotestowane,11492149/

Działacze PiS kłamią, gdyż nie dostałam żadnego pisma o wykluczeniu mnie z partii PiS, ani tym bardziej nie odwoływałam się od decyzji, której nie otrzymałam.
Jeśli działacze PiS są w posiadaniu takich pism, które otrzymałam bardzo proszę o udostępnienie ich opinii publicznej na łamach prasy wraz z moim odwołaniem.

Boiżenna wystarczy już nie ośmieszaj się Zdradziłaaś wszystkich i teraz szumisz

ZDRAJCZYNI

Aniu i Adamie w jednej osobie o co Tobie chodzi, siedź na swoim i daj spokój Pani Bożennie, weź przykład z senatora, który stwierdził, że cieszy się z jej decyzji a ty rozdzierasz szaty, po co ci to, wyluzuj tak jak senator .

A skąd jakiekolwiek władze PiS mają wiedzieć, czy ta Pani została wyrzucona, czy sama wystąpiła? Przecież PiS jest demokratyczną partią, w której każdy może mieć własne zdanie, pod warunkiem, że jest ono zgodne ze zdaniem prezesa.

Ta Pani mówi wyraźnie, że nikt jej nie wyrzucił do tej pory z PiS, gdyż nie dostała żadnego pisma od władz PiS o wykluczeniu bądź zawieszeniu, a 18 listopada Warszawa ją poinformowała, że jest pełnoprawnym członkiem PiS. Ta Pani nie pisała żadnego odwołania, gdyż nie miała się od czego odwoływać.

Po co my się wogule zajmujemy Bożenną Zdradziła ludzi wyrzuciła młodego Hodaka ze stanowiska i sama tyłek tam położyła Jak ona śmie się wypowiadać Zdrajczyni która nie ma zasad WSTYD

A Włodzimierz Fisiak – były marszałek województwa łódzkiego z ramienia PO – kiedy obraził się na Platfusów, że w kolejnej kadencji nie wystawili go na marszałka i wystąpił z PO, wstąpił do PiS i obecnie jest radnym sejmiku z ramienia PiS, to oczywiście żadnym zdrajcą nie jest. On, w przeciwieństwie, do Bożeny Kozłowskiej nikogo nie zdradził, tylko wykazał się roztropnością, poczuciem obowiązku i służebności wobec wyborców prawda?

Adasiu stanowisko Hodaka jest wolne tylko jeszcze radni muszą chcieć go wybrać w tajnych wyborach bezwzględną większością głosów, on zawsze może ryzykować i zgłosić swoją kandydaturę.

Żenująca kobieta Przykleiła się do Mackiewicza ,dla kilku srebrników zdradziła kolegów z partii wraz z Żeligowskim oraz p. Marczak ,a teraz robi z siebie świętą.Kozłowska trzeba wiedziec kiedy ze sceny zejść i zrobić to tak by patrząc w lusterko widzieć swoją twarz a nie wyrzuty sumienia Na starość się sprzedać ?????

Proszę jeszcze raz przeczytać ślubowanie radnego oraz jeszcze raz wszystko o okolicznościach wystąpienia tej Pani z PiS, ale tym razem ze zrozumieniem i proszę więcej nie sprzedawać swej zdolności do logicznego myślenia za kilka pisowskich srebrników.

Pani Bożenno litości pisze robi pani konfy ,broni się ,a p[otem sama pani odpowiada tymi głupimi tekstami ,Kazdy wie że to pani sama pisze

Bardzo przepraszam, ja się nie podszywam, a na tym forum byłem już oskarżany o knucie na salonach i takie tam, ale pierwszy raz zmieniłem płeć. Gratuluję to kiedy się na jakieś manifestacji LGTB spotkamy?

Aniu kochanie to ty się sprzedałaś na starość.

A ty jak patrzysz w lusterko co widzisz ????????????????

Napewno cała trójca patrząc w lusterko widzi zjawy i płomienie piekielne .W czasie wojny sąd wojskowy skazał by cała trójcę na kare ś,,,,, Ale w tych czasach oni jeszcze się tym szczycą ,obłed

Aniu czemu jesteś taka zazdrosna ?

Aniu dla ciebie też nadszedł czas zejść ze sceny.

Po co wy wogule zajmujecie sie takimi typami jak cała trójka zdrajców Dal takich ludzi szkoda czasu i energii Sprzedali się panu Pinokio

Sprawa jest jasna cła 3-ka na czele cyborgiem Bożenną ,Żeligowski i Marczakowa na zlecenie Pinokia chcieli rozbić Pabianicki PiS Częściowo im się udało ale sprzedali się za srebrniki idąc z hasłem na ustach ,,,bo my dla dobra miasta A ja bym napisał inne hasło BO MY DLA DOBRA PORTFELI NASZYCH

Nie zaklinaj rzeczywistości. Pabianicki PiS to rozbili inni swoją głupotą i politykierstwem. „Wam kury szczać prowadzać, a nie robić politykę.”

Gdyby nie zdrajcy Pabianicki PiS , dalej mialby Radę Miasta A tak kupiono całą trójkę srebrnikami i Mackiewicz zadowolony ,bo chodzą na sznureczku

No chyba to nie Kozłowska negocjowała porozumienia koalicyjne z Prezydentem tylko Radny Sejmiku Pan Krzysztof Ciebiada i Pan Senator Maciej Łuczak i to oni dostali stołki. Adamie błagam nie czepiaj się Kozłowskiej, że zdradziła, bo stało się to nudne.

Ta Pani pewnie nie otrzymała żadnej decyzji o wykluczeniu czy ewentualnym zawieszeniu, bo największe jej przewinienie to odwołanie Hodaka przez radę.
A skąd wiadomo jak głosowała skoro głosowanie było tajne ?
Pozostałe zarzuty są w podobnym stylu.

Jak wyczytałam do tej pory w prasie to największym przewinieniem Kozłowskiej jest to, że rada odwołała Hodaka. Zastanawiam się, bo głosowanie było tajne i władza PiS miała problem z postawieniem takiego zarzutu Kozłowskiej, dlatego do tej pory nie podjęła decyzji.

Nie Rada odwołała ,ale opozycja przy pomocy rączek Kozłowskiej ,Zeligowskiego i Marczakowej więc nie przekłąmujcie faktów

Pani Bożenna stawia za najwyższy cel KASE

Donald jesteś boski
zmieńmy jej jeszcze nazwisko pochodna od Baranka

A bez Kozłowskiej nie mogli? Przyganiał kocioł garnkowi. A może tak, dla pełnego obiektywizmu, podać gdzie są zatrudnieniu prominentni działacze PiS naszego miasta i powiatu? Kto ich tam zatrudnił? Ano tak, zapomniałem, że w przypadku niektórych osób jest to „prawe i sprawiedliwe” więc, sorry, nie było wpisu.

A może jeszcze podać nazwiska prominentnych działaczy PiS, którzy dostali stanowiska i podwyżki w tej kadencji rady ?

I konkursy powygrywali (albo ich współmałżonkowie) i jakoś nie wstyd im było stołek od rzekomego „Pinokia” dostać.

Przestańcie wreszcie z tą zdradą, bo to zwykła hipokryzja. Pisałem raz, ale jakoś nikt nie chciał się ustosunkować więc może powtórzę: Kiedy bardzo prominentny działacz PO i były Marszałek Województwa Łódzkiego z ramienia PO Włodzimierz Fisiak obraził się na platfusów, że go nie wystawili na marszałka w kolejnej kadencji i wystąpił z PO oraz wstąpił do PiS i do dziś jest radnym Sejmiku Województwa Łódzkiego z ramienia PiS, to oczywiście żadnej zdrady nie dokonał, tylko oczywiście wykazał się niezależnością, roztropnością polityczną i słusznym interesem województwa prawda? I nie chrzańcie, że to nie dotyczy naszego miasta, bo radnym PO był z… Czytaj więcej »

Na wybory PiS w Zgierzu w dniu 19 listopada nie wpuścili Posła Rzepeckiego.
Czy wybory będą oprotestowane ?

Bożenka zmarł Fidel Castro – jest szansa przejęcia władzy na Kubie – jedziesz ?

Po co pisać o tych ludziach ,ich już po prostu nie ma ,Historia ich oceni a ludzie już ocenili negatywnie wieć ,zostwcie te trupy polityczne w spokoju

„Żołnierze” wy też przejrzycie na oczy tak jak przejrzała Kozłowska, a chodzi mi o …………
wiecie rozumiecie.

Pani Hodak napisała w swojej gazecie; ” Radna została wykluczona z partii, ALE ZŁOŻYŁA ODWOŁANIE. Tuż przed zakończeniem długiej procedury, zrezygnowała sama.” Pani Hodak procedura to się w ogóle nie rozpoczęła, bo czemu Kozłowska od stycznia do tej pory nie dostała żadnego pisma ? Powyżej w artykule napisano: ” Jednak jak twierdzą działacze PiS, radna została już wykluczona z partii, ALE SIĘ ODWOŁAŁA, dlatego sprawa nie została definitywnie zamknięta.” KOZŁOWSKA ŻADNEGO ODWOŁANIA NIE SKŁADAŁA I PROSI O PUBLIKACJĘ , JEŚLI SENATOR POSIADA TAKOWE ODWOŁANIE. PANIE SENATORZE OPUBLIKUJ PAN ODWOŁANIE KOZŁOWSKIEJ W PRASIE, O ILE ONO ISTNIEJE. Podobno przez to odwołanie… Czytaj więcej »

Wczoraj w TVP INFO Premier Gliński powiedział: „Przykro mi, że w telewizji publicznej, po zmianie politycznej, na którą harowałem przez lata, tego rodzaju zarzuty mnie spotykają! To jest jakiś koszmar, dom wariatów, państwo oszaleliście!”

Moderatorze zanim obrzucisz kogoś błotem powiedz no jakie masz pojęcie o tym dlaczego Pan Szczesio stracił mandat ? I jak powinien się czuć np. radny Skawiński wskaż różnice ? Pierwsza z brzegu to taka, że Szczesio stracił mandat ponieważ PTTK od 84 lat płaci w Pabianicach czynsz za zajmowane lokum i to cały jego błąd. Tak jak dziesiątki innych pabianiczan firma w której Pan Szczesio jest zatrudniony płaciła czynsz i tyle. Więc daruj sobie podkreślanie, że to ustawa antykorupcyjna. Czy nie wzbudza twojego sprzeciwu zatrudnianie przez Prezydenta osób prawomocnie skazanych za korupcję, choćby wyrok się zatarł ? Czemu nie piszesz,… Czytaj więcej »

Panie ” zjadacz ” ? No, nie tak od razu…. Daruj Pan Moderatorowi… * A to dlatego, że Moderator nie obrzucał nikogo błotem, tylko przytaczał istotne fakty. Dlaczego, od razu wyjeżdżasz z inwektywami ? Nie stać, Cię na obiektywizm ? Jasne ! Nawet prywatnie gdybyś chciał, to jako PiS-wyrobnik, nie możesz. Współczuję, że też chodzisz na smyczy i w kagańcu. Jeszcze trochę a spółka C-Ł-M, zapędzi Cię do budy. Może wtedy się zreflektujesz, choć wątpię. A taki był kiedyś z Ciebie porządny i sympatyczny Gość na emeryturze. Trochę szkoda, że dla PiS tracisz człowieczeństwo, stając się i Judaszem i Faryzeuszem… Czytaj więcej »