Strona główna Styl życia Od kuchni Pyszne, lody, ciasta i kawa, czyli Kawiarka świętuje pierwsze urodziny

Pyszne, lody, ciasta i kawa, czyli Kawiarka świętuje pierwsze urodziny

0
To już rok od kiedy w C.H. ECHO Kawiarka raczy pabianiczan świeżo paloną kawą, pysznymi deserami i lodami w oryginalnych smakach. 

– Przekonaliśmy lokalnych smakoszy kawy do jaśniej palonego ziarna, co stanowiło dla nas ważny punkt na drodze uzyskania aromatycznego, delikatnego, ale wysokiej klasy napoju – wyjaśnia właściciel kawiarni. – Pozostaliśmy otwarci na uwagi klientów, ale konsekwentni w dążeniu. Starannie parzona kawa i perfekcyjnie dobrane, świeżo palone ziarno pozostaje podstawą naszej działalności od pierwszego dnia otwarcia kawiarni. Największą  popularnością cieszą się jednak kawy mleczne takie jak cappucino, latte, flat white. Wiedząc o tym, nasza załoga poprzez profesjonalne szkolenia do perfekcji doprowadziła sztukę właściwego spieniania mleka i finezyjnej dekoracji.

Jednak Kawiarka to nie tylko miejsce dla „kawoszy”. Swoje gusta powinni tutaj zaspokoić również miłośnicy herbaty.
– Wybraliśmy markę, która po wielu parzeniach, usatysfakcjonowała nasze podniebienia. Warto spróbować i ocenić
klasyki wśród herbat: earl grey’a czy zieloną, ale dla bardzo wymagających mamy nieodstępną w innych kawiarniach afrykańską, intensywną mieszankę o pięknej barwie – zachwala właściciel. 

Kawiarka słynie z efektownych dekoracji deserów, szczególnie tych lodowych, które są oczkiem w głowie personelu. Lody do Kawiarki dostarcza lider rynku premium, który nie stosuje sztucznych dodatków i polepszaczy smaku, ale zgodnie z obecnym trendem, czerpie z natury. Tutaj skosztujemy oryginalnych smaków takich jak prażony migdał, kasztan czy prosecco.

 – Zbudowaliśmy świetny zespół pozytywnych osób, będący połączeniem doświadczenia i świeżej energii. Łączy nas świadomość tego, że każdy krok w celu ocalenia naszego środowiska naturalnego ma znaczenie, dlatego stosujemy produkty ekologiczne, kupujemy u lokalnych dostawców, segregujemy odpady i dążymy do rezygnacji z plastiku. Można nas znaleźć na mapie kawiarni przyjaznej idei zero waste – mówi szef Kawiarki

Sprawdź stronę Kawiarki na FB lub www.kawiarka.com.pl  Już wkrótce zamówisz  ciasta i desery z dostawą do domu. 

 

REKLAMA