Strona główna Sport Piłka nożna PTC musi szybko wyciągnąć wnioski

PTC musi szybko wyciągnąć wnioski

0

W niedzielne popołudnie podczas pierwszego meczu w sezonie 2020/2021 beniaminek łódzkiej klasy okręgowej, Victoria Rąbień rozgromił PTC Pabianice.

VICTORIA RĄBIEŃ – PTC PABIANICE 5:0 (2:0)

Już w 4. minucie spotkania po niefortunnej interwencji Michała Wieczorka drużyna z Pabianic straciła bramkę po celnym strzale rywala z rzutu karnego. Natomiast 5min. później po zamieszaniu spowodowanym rzutem rożnym piłka drugi raz wylądowała w bramce pabianiczan i było już 2:0 dla gospodarzy. Od tego momentu spotkanie nieco się wyrównało, gdyż piłkrze z PTC postawili wszystko na jedną kartę próbując przejąć inicjatywę w meczu i strzelić gola kontaktowego – najbliżej był Dawid Kwiatkowski.

W drugiej połowie goście nadal starali się doprowadzić wynik do korzystnego rezultatu, ale bezskutecznie. Dodatkowo, taki stan rzeczy spowodował narażanie się na kontry przeciwnika, który jak się okazało, wykorzystał je i ostatecznie zakończył spotkanie zwycięstwem z wynikiem 5:0, zdobyczą 3 punktów oraz wyjściem na prowadzenie w tabeli.

– Mecz ułożył się dla nas fatalnie. Szybko stracone bramki ustawiły mecz i sposób grania gospodarzy. Musimy się bardziej skoncentrować by w kolejnych meczach nie popełniać takich samych błędów – podsumowuje mecz 1. kolejki trener PTC Michał Buchowicz