Strona główna Styl życia Od kuchni Przyjęcie w stylu folk – świętuj blisko natury

Przyjęcie w stylu folk – świętuj blisko natury

0

Choć dopiero co zakończyliśmy sezon komunijny, nad rezerwacją odpowiedniego miejsca na nasze przyjęcie warto pomyśleć już dziś. Twoje dziecko w przyszłym roku przyjmie ten ważny sakrament i szukasz restauracji, w której będziecie mogli świętować to ważne wydarzenie? Otoczenie lasów, łąk i stawu z pewnością nada temu dniu wyjątkowego klimatu.

 

Tawerna Pawlikowice to miejsce dla osób ceniących niesamowite otoczenie natury, nasze polskie smaki oraz wystrój nawiązujący do polskich tradycji ludowych. To wszystko sprawia, że restauracja cieszy się dużym uznaniem zarówno wśród mieszkańców miast, jak i mniejszych miejscowości.

– Zdecydowanie wyróżnia nas otoczenie. Jest tu cicho i spokojnie, a duży teren wokół Tawerny pozwala zorganizować praktycznie każde przyjęcie – mówi właścicielka Restauracji. – Od wesela plenerowego, po komunię, chrzest, urodziny z dmuchanymi atrakcjami dla dzieci, po imprezy integracyjne dla firm, osiemnastki czy też jubileusze.

To w czym mogą zasmakować goście Tawerny Pawlikowice to tradycyjne dania kuchni polskiej podane w nowoczesnej odsłonie. Warto wiedzieć, że Tawerna słynie także z ryb nie tylko smażonych, ale przede wszystkim grillowanych.

– Nie wyobrażam sobie wiosny i lata bez grilla w naszym ogrodzie – dodaje z uśmiechem restauratorka. – My Polacy grillujemy niemalże wszystko. Dlatego ten sposób przyrządzania dań zajmuje bardzo ważną pozycję w naszej karcie.

Marzy Ci się przyjęcie np. w stylu amerykańskim? Nic nie stoi na przeszkodzie, by właśnie takie dania królowały podczas Twojego przyjęcia na stole w Tawernie. Menu i ceny są tu bowiem ustalane indywidualnie.

– Nasza oferta jest dostosowywana do potrzeb i możliwości gości. Jesteśmy wstanie zorganizować przyjęcie już za kilkadziesiąt złotych od osoby, włącznie z napojami oraz z ciastami w cenie. Jeśli klient ma życzenie zlecić nam zamówienie tortu, również możemy się tym zająć. Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych klientów, a wspólnymi siłami z pewnością stworzymy niezapomniane przyjęcie. Szczególnie zapraszam do kontaktu rodziców, których pociechy w przyszłym roku idą do Pierwszej Komunii Świętej. Nasza restauracja dysponuje jeszcze wolnymi terminami na maj 2019.

Tawerna Pawlikowice
Pawlikowice II 88 C

kontakt:
tel. 509 700 377
email: izajozwiak1@gmail.com

REKLAMA