Strona główna Sport Piłka nożna Zawalcz o puchar prezydenta

Zawalcz o puchar prezydenta

0

Z okazji odbywających się w Rosji Mistrzostw Świata w piłce nożnej zorganizowany zostanie w naszym mieście turniej „Mundial w Pabianicach”. Zgłosić może się każdy.

Impreza odbędzie się 23 czerwca na orliku przy Szkole Podstawowej nr 3 na ulicy Mokrej 28/34. Godzina rozpoczęcia planowana jest na 9:00.

Do turnieju mogą zgłosić się drużyny składające się z osób dorosłych. Jeden zespół może liczyć maksymalnie 10 zawodników. Zabroniony jest udział drużyn klubowych zgłoszonych do rozgrywek związkowych.

Chętne ekipy mają czas do 21 czerwca. Powinny one wysłać zgłoszenie na adres e-mail: lukasz_stenel@op.pl. Możliwe jest także odnotowanie chęci udziału u animatorów sportu przy SP3 w godzinach 17:00 – 20:00. Preferowana jest jednak droga mailowa. Zgłoszenie powinno zawierać: nazwę drużyny, imię i nazwisko kapitana, adres e-mail kapitana oraz jego numer telefonu. Liczba miejsc w turnieju jest ograniczona, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Każda biorąca udział w turnieju ekipa wylosuje nazwę państwa grającego na tegorocznym mundialu, w które wcieli się podczas zmagań. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

 

Dodaj komentarz

1600
  Subskrybuj  
Powiadom o