Strona główna Dzieje się Przyjdź, baw się i pomóż choremu Adasiowi!

Przyjdź, baw się i pomóż choremu Adasiowi!

0
Zapowiadanych jest wiele atrakcji, dlatego na tej imprezie nie będą się nudzić ani dzieci, ani dorośli. Jest organizowana na rzecz walczącego z neuroblastomą trzyletniego Adasia Maślanki z Pabianic. 

Kiedy i gdzie? Już w sobotę (2 lutego) od godz. 15 do godz. 19 w hali przy ul. Orlej 1. Dochód zostanie przekazany na leczenie chłopczyka.

Co w programie? Aukcje, licytacje, dmuchańce, malowanie twarzy, występy artystyczne (m.in. dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 11, do którego uczęszcza Adaś), smakołyki (nie tylko słodkie), pchli targ, fotobudka, akcenty sportowe, zawody, zabawy i animacje, znakowanie rowerów przez straż miejską, konkursy z nagrodami, zumba, możliwość kupienia wykonanych ręcznie, walentynkowych kartek i inne atrakcje.

Z kolei w niedzielę, 10 lutego, przedszkolaki z grupy „Ptysie” PM nr 11, komitet społeczny dla Adasia oraz teatr „Pacuś” zapraszają do Miejskiego Ośrodka Kultury. O godz. 17 w sali widowiskowej odbędzie się spektakl charytatywny „Bajka o trzech braciach”. Datki z przedstawienia również wspomogą leczenie malca.

Zaatakował go złośliwy nowotwór. Ratunkiem może być przeszczep komórek macierzystych, a następnie immunoterapia przeciwciałami anty-GD 2. To jednak olbrzymi wydatek (potrzeba 785 tys. zł), na którego rodziców nie stać.

Zbiórkę prowadzą fundacje Mam serce (TUTAJ) i Siepomaga (TUTAJ). Pierwszej udało się dotychczas zebrać 129 tys. 116 zł, na konto tej drugiej wpłynęły do dzisiejszego południa prawie 94 tys. zł.

REKLAMA
Poprzedni artykułPożar przed szkołą. Palił się samochód
Następny artykułKsawerowianie z nieudanym początkiem przygotowań
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments