Strona główna Dzieje się Przyjdź, baw się i pomóż choremu Adasiowi!

Przyjdź, baw się i pomóż choremu Adasiowi!

0
Zapowiadanych jest wiele atrakcji, dlatego na tej imprezie nie będą się nudzić ani dzieci, ani dorośli. Jest organizowana na rzecz walczącego z neuroblastomą trzyletniego Adasia Maślanki z Pabianic. 

Kiedy i gdzie? Już w sobotę (2 lutego) od godz. 15 do godz. 19 w hali przy ul. Orlej 1. Dochód zostanie przekazany na leczenie chłopczyka.

Co w programie? Aukcje, licytacje, dmuchańce, malowanie twarzy, występy artystyczne (m.in. dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 11, do którego uczęszcza Adaś), smakołyki (nie tylko słodkie), pchli targ, fotobudka, akcenty sportowe, zawody, zabawy i animacje, znakowanie rowerów przez straż miejską, konkursy z nagrodami, zumba, możliwość kupienia wykonanych ręcznie, walentynkowych kartek i inne atrakcje.

Z kolei w niedzielę, 10 lutego, przedszkolaki z grupy „Ptysie” PM nr 11, komitet społeczny dla Adasia oraz teatr „Pacuś” zapraszają do Miejskiego Ośrodka Kultury. O godz. 17 w sali widowiskowej odbędzie się spektakl charytatywny „Bajka o trzech braciach”. Datki z przedstawienia również wspomogą leczenie malca.

Zaatakował go złośliwy nowotwór. Ratunkiem może być przeszczep komórek macierzystych, a następnie immunoterapia przeciwciałami anty-GD 2. To jednak olbrzymi wydatek (potrzeba 785 tys. zł), na którego rodziców nie stać.

Zbiórkę prowadzą fundacje Mam serce (TUTAJ) i Siepomaga (TUTAJ). Pierwszej udało się dotychczas zebrać 129 tys. 116 zł, na konto tej drugiej wpłynęły do dzisiejszego południa prawie 94 tys. zł.

Dodaj komentarz

1600
  Subskrybuj  
Powiadom o