Strona główna Aktualności Z miasta Przejechaliśmy już 85 tysięcy kilometrów

Przejechaliśmy już 85 tysięcy kilometrów

0

To jednak jeszcze nie koniec. Za nami 3 miesiące rowerowej rywalizacji „Kręć Kilometry”. Jeśli zachowamy obecną pozycję, to wygramy stojaki na rowery.

Kampanię „Kręć Kilometry” organizuje fundacja Allegro All For Planet, która ufunduje stojaki rowerowe dla 20 polskich miast posiadających najwięcej uzbieranych kilometrów. Możemy je zbierać do 30 września.

W rankingu prowadzi Warszawa z wynikiem ponad 232 tysięcy. W pierwszej piątce znalazły się również Poznań, Grudziądz, Kórnik i Łódź.

Pniemy się do góry

Jeszcze 3 tygodnie temu nasze miasto była poza czołową dwudziestką. Na dzień dzisiejszy (1 sierpnia) Pabianice uzbierały już ponad 85 tysięcy kilometrów. Daje nam to 12. pozycję w rankingu. Do pierwszej dziesiątki brakuje tylko 3 tysięcy. Za plecami depczą nam po piętach Koszalin i Międzychód. Stawkę zamyka Stalowa Wola z wynikiem 70 tysięcy kilometrów.

Rowerzyści z naszego miasta mogą ściągnąć aplikację na telefon i podczas każdej podróży rowerem rejestrować trasę, co przybliży do wygranej. Istnieje również możliwość wgrania plików z zegarków sportowych lub urządzeń GPS. Dodatkowo przewidziane są również nagrody indywidualne dla każdej osoby, która weźmie udział w rywalizacji. Co miesiąc do zgarnięcia jest 1000 apteczek rowerowych, a w całej rywalizacji również inne nagrody, m.in. kaski i rowery!

Jak zacząć?

Najłatwiejszym sposobem jest ściągnięcie specjalnej aplikacji na telefon. Jest ona dostępna tutaj. Po uruchomieniu należy wybrać miasto, dla którego chcemy zdobywać kilometry. Następnie przy każdej podróży wystarczy tylko uruchomić aplikację.

Mam zegarek sportowy lub urządzenie GPS

Istnieje możliwość również fizycznego wgrania pliku z zapisaną trasą. Wystarczy założyć konto na tej stronie, a następnie po zalogowaniu wybrać opcję „Dodaj aktywność”.

Jakie miejsce zajmujemy?

Rywalizację można śledzić na bieżąco tutaj.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments