Strona główna Aktualności Z miasta Przejazd kolejowy na ul. Wspólnej zamknięty

Przejazd kolejowy na ul. Wspólnej zamknięty

8

To ważna informacja zarówno dla kierowców, jak i pieszych: od jutra będzie zamknięty przejazd kolejowy na ulicy Wspólnej.

Czekające nas utrudnienia są związane z przebudową linii kolejowej między Łodzią Kaliską i Zduńską Wolą. Jak długo potrwają? Prace w tym miejscu przewidziano do 21 października, o ile nie będzie opóźnień w ich realizacji, jak w przypadku przejazdu kolejowego na ulicy Torowej, gdzie finał zaplanowanych na dwa tygodnie robót nastąpił po trzech tygodniach. Z tego też powodu przesunięty został termin ich rozpoczęcia na ul. Wspólnej (w pierwotnych założeniach był wyznaczony na 23 września).

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, zamykany jutro przejazd będzie ponownie otwarty 22 października.

REKLAMA
Poprzedni artykułLider przyjechał i mimo przeciętnej gry zrobił co do niego należało (ZDJĘCIA)
Następny artykułGospodarze zdominowali derby. Hat-trick Ostalczyka (ZDJĘCIA)
Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Też zrobią do połowy ? 😀

Oczywiście że będzie tylko do połowy

Zapewne też. To wynika z tego, że jedna połowa torowiska musi być czynna (pociągi częściowo przecież jeżdżą).

przecież nitki torów nie zmieniają. wystarczy przy okazji płyty poukładać równo. Wczoraj jechałem torową i sooory ale qwa nic się nie zmieniło. Jak urwać doopę chciało tak chce nadal.

Nasyp jest tam wysoki i moze warto zrobić przejście po torami dla pieszych i rowerzystów. Koszt pewnie nie taki olbrzymi, a niektórych może to zachęcić do jazdy rowerem na przykład do pracy. Nie trzeba wtedy stać w korkach i czekać na otwarcie szlabanów. I dzięki temu ruch pojazdów byłby choć trochę mniejszy. A jak po remoncie torów faktycznie będzie się zwiększać ilość połączeń to korki na przejazdach będą coraz większe… Chyba że się nie znam, i takie przejście to bardzo duży temat/koszt.

Chyba Ci się Wspólna z Lutomierską pomyliła kolego

wspólna? jak to jest wysoki nasyp to wyobrażam sobie że kiedy przemierzasz przejazd na lutomierskiej, to na czubku zasadzasz chorągiewkę, dumny ze zdobycia szczytu 🙂

Nic mi się nie pomyliło. Tam juz jest taki stary przepust pod torami. Kilkadziesiąt metrów od przejazdu w stronę dworca.