Strona główna Sport Piłka nożna Przed zielonymi sporo pracy

Przed zielonymi sporo pracy

0

Pomimo tego, że runda jesienna okręgówki skończyła się nie tak dawno, to Włókniarz już ma plan na to, jak wykorzystać przerwę zimową.

Pabianiczanie na razie mogą być zadowoleni ze swojej pozycji w tabeli. Rok zakończyli bowiem na szóstej lokacie. Jednakże ligowi rywale na pewno nie prześpią okresu przygotowawczego przed rundą wiosenną, zatem także Włókniarz musi zakasać rękawy i wziąć się do pracy.

Na razie piłkarze znajdują się na zasłużonym odpoczynku, a do treningów powrócą 21 stycznia. Natomiast pierwszy sparing jak na razie zaplanowano na 2 lutego. Rywalem ma być Zawisza Rzgów. Na razie nie są znane daty kolejnych pojedynków, ale ich rywalami mają być: LKS Kwiatkowice, KKS Koluszki, MKS Zduńska Wola, Astoria Szczerców, UKS SMS Łódź, MKP Boruta Zgierz, KAS Konstantynów Łódzki oraz LKS Różyca.

Jak widać trener Artur Dziuba chce sprawdzić swoich podopiecznych także na tle silniejszych ekip, takich jak czwartoligowe Kwiatkowice oraz Boruta Zgierz. Zobaczymy czy tak rozbudowany plan przygotowań pozwoli zielonym wejść w rozgrywki wiosenne z optymalną formą.

REKLAMA
Poprzedni artykuł29-latek ranny pod Lutomierskiem zmarł w drodze do szpitala
Następny artykułMost na „Lewitynie” rozbłyśnie światłami
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments