Strona główna Sport Piłka nożna Przed Włókniarzem wiele pracy

Przed Włókniarzem wiele pracy

0

Zieloni po dwóch treningach zagrali pierwszy przedsezonowy sparing. Wyjazd do Zduńskiej Woli pokazał, że sporo jest jeszcze do poprawy.

Pogoń Zduńska Wola – Włókniarz Pabianice 5:0 (3:0)

Ekipa zielonych na mecz udała się bez kilku podstawowych graczy. Wystąpili za to między innymi juniorzy i czterej zawodnicy testowani. Gospodarze byli dużo lepiej przygotowani i wykorzystywali wszystkie błędy Włókniarza. Pierwsza połowa zakończyła się przewagą trzech bramek dla Pogoni.

Po przerwie tempo gry trochę zwolniło. Pabianiczanie próbowali zawiązywać akcje, ale to Zduńska Wola dołożyła w końcówce dwie kolejne bramki zwyciężając 5:0. Jak mówi kierownik Tomasz Skowronek:

– Przed drużyną wiele pracy, ale cieszy możliwość rozegrania spotkania i sprawdzenia swoich sił. Mamy za sobą zaledwie dwa treningi i będziemy dalej pracować.

Na sparingu był obecny Wiesław Siębor, czyli nowy trener we Włókniarzu. Nadal nie jest jednak jasne jaka dokładnie będzie jego rola w klubie. Mówi się o prowadzeniu drużyny A-klasowej, bądź współpracy z Tomaszem Karasińskim w okręgówce. Kolejny sparing zieloni zagrają w środę. Pojadą do Poddębic, by o 19:00 zmierzyć się z lokalnym Nerem.

Kadra na mecz z Pogonią: Rzeźniczak, Waszczuk, Frącala, Maślakiewicz, Kirwiel, Acela, Potrzebowski, Skowronek, Rudzki, Wołynkiewicz, Kowalski, 4x Testowany.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments