Strona główna Aktualności Z miasta Przed wakacjami wyrzuć stare graty (HARMONOGRAM ZBIÓRKI)

Przed wakacjami wyrzuć stare graty (HARMONOGRAM ZBIÓRKI)

1

Będziemy mogli pozbyć się odpadów wielkogabarytowych. Zbiórka rozpocznie się 7 czerwca i potrwa do 25 czerwca. Odbierane będą tylko odpady pochodzące z gospodarstw domowych, nie będą zabierane z nieruchomości niezamieszkałych czy ogródków działkowych.

Można wystawić: zużyty sprzęt AGD i RTV (radia, telewizory, monitory, lodówki, pralki), małe zużyte opony (do rozmiaru 1250 mm x 400 mm), metalowy złom, meble i wyposażenie (wersalki, tapczany, fotele), elementy i urządzenia z tworzyw sztucznych, zużyte lampy i oprawy oświetleniowe, dywany, wykładziny.

Nie będą zabierane: gruz, kamienie, piasek, ziemia, odpady budowlane, szkło, odzież, tekstylia, obuwie, tkaniny, kołdry, pierzyny, części samochodowe, pudła, kartony, folie, oleje, środki chemiczne, opakowania po farbach, odpady zawierające azbest (np. eternit) i inne niebezpieczne, odpady zielone.

Zbiórka rozpoczyna się od godz. 6.00. Jeśli odpady nie zostaną wystawione przed posesję do tej godziny, a transport przejedzie daną ulicą (według harmonogramu), odpady nie zostaną odebrane.

Harmonogram w pliku PDF – 2021-06 Harmonogram wielkogabarytów Miasto Pabianice

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

P
ytanie !kto zabierze iposprząta ,gruż ceramikę sanitarną ,opony ??