Strona główna Styl życia Uroda i zdrowie Prośbą i groźbą do antyszczepionkowców

Prośbą i groźbą do antyszczepionkowców

81

Pismo z apelem przestrzegającym przed konsekwencjami antyszczepionkowej mody pojawiło się m.in. drzwiach wejściowych sal w Przedszkolu Miejskim nr 13.

Do dyrektorów szkół, przedszkoli i żłobków zwrócili się w nim: Anna Zalewska – Minister Edukacji Narodowej i Jarosław Pinkas – Główny Inspektor Sanitarny. A wszystko w związku z problemem jakim jest zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom przed skutkami chorób zakaźnych.

– Zwracamy się do Państwa z gorącym apelem, abyście w poczuciu odpowiedzialności za zdrowie państwa podopiecznych podjęli dialog z nauczycielami, rodzicami lub opiekunami uczniów na temat szczepień ochronnych – czytamy w piśmie. – Powiedzenie „lepiej zapobiegać niż leczyć”staje się bowiem niezwykle aktualne.

– Maila otrzymałam bezpośrednio z ministerstwa – mówi Elżbieta Kmieć, dyrektorka PM nr 13. – Jako placówka zostaliśmy w nim zobowiązani do wywieszenia apelu, co oczywiście zrobiłam.

Apel odnosi się przede wszystkim do przypadków zachorowań na odrę. Autorzy powołują się w nim na liczby, których nie sposób bagatelizować.
Od stycznia do września 2018 roku odnotowano ponad 52.000 przypadków odry w Europie. Do 5 października najwięcej zachorowań zarejestrowano w Rumunii (5.100 przypadków) Francji (2.702), Grecji (2.290), oraz Włoszech (2.248). W krajach poza UE najwięcej zachorowań odnotowano na Ukrainie – ponad 32.000. Problem odry występuje również w Czechach, Niemczech, Bułgarii, na Węgrzech, Słowacji, Litwie i Łotwie.

Według najnowszych danych od 1 stycznia do 30 października 2018 roku w Polsce zarejestrowano 144 przypadki zachorowań na odrę. W analogicznym okresie w roku 2017 zgłoszono ich 59. To pokazuje jak dynamicznie rozprzestrzenia się choroba.

Moda na nieszczepienie dzieci również w powiecie pabianickim może zebrać spore żniwo. Tylko w tym roku w naszych przychodniach odnotowano 199 przypadków odmów szczepień.

– Mowa tu o rodzicach, którzy nie wyrazili zgody na zaszczepienia dziecka i podpisali w tej sprawie stosowne oświadczenia, w swojej przychodni pediatrycznej – mówi Natalia Zmysłowska, asystent w sekcji epidemiologii Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Pabianicach. – Liczba wszystkich rodziców uchylających się od tego obowiązku jest znacznie dłuższa.

Rodzice i opiekunowie, którzy notorycznie unikają wyznaczanych terminów szczepień i lekceważą kolejne pisma z przychodni i sanepidu mogą spodziewać się znacznie boleśniejszych konsekwencji swojego postępowania niż ustne i listowne upomnienia.
– Ich sprawy kierowane są do Wojewódzkiej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Łodzi, która wszczyna postępowania – dodaje Zmysłowska. – Wiele z nich kończy się nałożeniem wysokiej grzywny. W tym roku przekazaliśmy do Łodzi 33 takie sprawy.

A kary są bardzo dotkliwe, bo przy powtarzających się upomnieniach i kolejnych postępowaniach mogą sięgać maksymalnie do 50.000 zł. Jednorazowa grzywna może wynosić 10.000 zł.
W „standardowym”przypadku uchylanie się od szczepienia z reguły skutkuje grzywną w wysokości 2 tys. zł na jednego rodzica, czyli 4.000 zł za niezaszczepione dziecko.
Przy czym wysokość kary zależy, między innymi od liczby nieszczepionych dzieci w rodzinie, oraz dochodów rodziców.

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Łodzi, w 2017 roku, za odmowę szczepienia, grzywną ukarała 33 pabianiczan. W 2018 roku, z powodu przedłużających się postępowań, kary nie otrzymał jeszcze żaden opiekun.

W przypadku uchylania się od zapłacenia kary sanepid przekazuje sprawę komornikowi, który bez skrupułów zajmuje konto.
– Mieliśmy już przypadek, gdy rodzice przyszli ze łzami w oczach, że nie maja z czego żyć, a pieniądze z konta zabrał im komornik – mówi Ewa Dobros, kierownik sekcji epidemiologii. – Nie padła jednak z ich strony żadna deklaracja, że zamierzają zaszczepić dziecko, albo już to zrobili. Bo po wykonaniu szczepień mogliby napisać wniosek o zwrot kary, która zostałaby anulowana.

REKLAMA
Poprzedni artykułKoszykarze nadal w gazie
Następny artykułChmura spowiła miasto
Subskrybuj
Powiadom o
81 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Nie dajcie sobie wstrzykiwać aluminium i rtęci które dewastują układ nerwowy człowieka !!!!!!!!

Ale mleko z kartonu zapewne pijesz. Szkoda że nie zwracasz uwagi że w środku jest folia z amelinium lol

LOL , Pijesz a nie wstrzykujesz debilu

Zenek Ty jesteś upośledzony czy tylko udajesz?

Jak nie wiesz o czym mówisz to najlepiej się zamki!

ZAKAZ PRZYJMOWANIA DO PRZEDSZKOLI I ŻŁOBKÓW NIESZCZEPIONYCH DZIECI!!!!!!!!!!!!!!

NIE MAM OCHOTY NARAŻAĆ MOJEJ POCIECHY PRZEZ FANABERIE ODERWANYCH OD PŁÓGA RODZICÓW

Zgadzam się w 100%

Jak najbardziej popieram! Dlaczego mamy narażać inne dzieci przez nieodpowiedzialnych rodziców.

Podaj dziecku podwójna dawkę;) albo co pol roku szczepcie się. Zal

Ale na co narażać skoro Twoje jest zaszczepione????

Jak rozumiem zaszczepiliście dzieci, aby chronić je przed chorobami ? Więc jaka jest wasza logika, strachu przed dziećmi nieszczepionymi ??? Przecież wasze są zaszczepione czego się boicie ? A po drugie żadna szczepionka nie chroni dożywotnio (tylko WZW A – chodź nie ma dostępnych badań, które by to w 100% potwierdzały), więc potencjalnymi roznosicielami i zagrożeniem chorobowym są wszyscy dorośli ludzie, którzy (średnio co 6-10 lat) powinni dostawać tkz. dawke przypominającą – wcześniejszych szczepień… Smutne jest to, że 98% ludzi nabyła umiejętność czytania, nie wiedząc niestety w jakim celu. Porównajcie statystyki, posłuchajcie opinii niezależnych naukowców, lekarzy nieopłacanych przez kartel farmaceutyczny… Czytaj więcej »

Podobno niezależni opublikowali raport, z którego wynika, że cała ta histeria wokół szczepionek, to perfidna robota rosyjskiego hakerstwa na Europę !

Tee zaszczepiony jak sprawdzisz w jakim kręgu jest większy odsetek ludzi niezaszczepionych (w krajach gdzie się szczepi) to okaże się, że jest on większy u ludzi z wyższym wykształceniem i też np. wśród polityków i gwiazd showbiznesu. A dorobkiewicz twojego pokroju z wielkiej korporacji zapiepszający po 12 godzin w niedzielę najcześniej łyka całą tą medialno-propagandową papke z TV i ślepo wierzy we wszystko co powiedzą w wiadomościach.

Wyłącz TV, włącz myślenie. Weź wolne lub L4 i zacznij analizować co się dzieje dookoła Ciebie.

Więc wypraszam sobie, żem oderwany od płóga… ;-D

Najwięcej dzieci niesczepionych jest wśród lekarzy

Jestem za. Te szczepione czesciej chorują. To sa madrzy rozsadni rodzice ,dosyc ze trują dziecko takim szczepieniem to gdy jest chore tez prowadza do przedszkola bo maja wywalone na innych.

przecież Twoja zapewne jest sczepiona więc o jakim zagrożeniu mowa? No chyba że sam sam nie wierzysz w te szczepionki.

W czym problem skoro masz zaszczepione dziecko? Co to za obawy? Szczepienia są Takie cudowne A jednak nie dają odporności twojej pocieszce?

Jak rozumiem zaszczepiliście dzieci, aby chronić je przed chorobami ? Więc jaka jest wasza logika, strachu przed dziećmi nieszczepionymi ??? Przecież wasze są zaszczepione czego się boicie ? A po drugie żadna szczepionka nie chroni dożywotnio (tylko WZW A – chodź nie ma dostępnych badań, które by to w 100% potwierdzały), więc potencjalnymi roznosicielami i zagrożeniem chorobowym są wszyscy dorośli ludzie, którzy (średnio co 6-10 lat) powinni dostawać tkz. dawke przypominającą – wcześniejszych szczepień… Smutne jest to, że 98% ludzi nabyła umiejętność czytania, nie wiedząc niestety w jakim celu. Porównajcie statystyki, posłuchajcie opinii niezależnych naukowców, lekarzy nieopłacanych przez kartel farmaceutyczny… Czytaj więcej »

Panie Zenku by się Pan niechwalił swoją głupotą bo aż żal. Jeżeli moje dzieci zachorują przez takich jak Pan to pociągne do odpowiedzialności ruch antyszczepionkowy i rodziców dzieci którzy nie zaszczepili swoich pociech w przedszkolu, bo działacie nie tylko na niekożyść waszą, ale i naszą odpowiedzialnych obywateli.

Ale jak może zachorować szczepione dziecko? To po co szczepić skoro i tak choruja?!

Jasne ! Po co jeździć samochodem, skoro tyle wypadków na drodze…

Twoja głupota i niewiedza przeraza

Pociągać to sobie możesz, ale klamkę od drzwi. Fakt jest jeden wstrzykujcie co tam sobie chcecie i zostawiajcie fortunę w aptekach, a nam możecie jak na tą chwilę gó…. zrobić.

A ja bym wolała żeby Rodzice nie przyprowadzali do przedszkola ciągle kaszlących i smarkających dzieci. Pytanie dlaczego ciągle chorują skro są zaszczepione na wszystko co możliwe. Do Ojciec niekorzyść pisze sie przez rz i skoro Pańskie Dzieci są zaszczepione to nie ma Pan czego się obawiać chyba że jednak nie wierzy Pan w skuteczność szczepień?

W ostatnich latach na Ukrainie występuje niedobór szczepionek przeciwko odrze. Wskaźniki szczepień spadły w 2016 r. Do 31% i były najniższe w Europie. A jednak prawie nie było przypadków odry. W 2017 r. Wystarczające szczepionki stały się dostępne w ramach kampanii „nadrabiania zaległości”, a 90% dzieci na Ukrainie otrzymało szczepionkę MMR. Od tego czasu nastąpiła eksplozja przypadków odry. Liczba w 2017 przekroczyła 12.000! Dlaczego media ignorują obecny wybuch odry na Ukrainie? I co tak naprawdę się dzieje? Minister Zdrowia Ukrainy dodaje: „Dla niezawodnej ochrony przed chorobami zakaźnymi poziomy szczepień powinny być wyższe niż 95% (redakcja: obecnie wynosi 93%, ale te… Czytaj więcej »

Pomijając już fakt, że tekst jest bezwstydnie przekopiowany ze strony https://stichtingvaccinvrij.nl/outbreak-of-over-12000-cases-of-measles-in-ukraine-is-caused-by-recent-vaccination-campaign/ bez podania źródła, którego autorem nie jest żaden lekarz czy naukowiec, a „matka dwóch nieszczepionych dzieci”, to chciałbym, aby zwrócił Pan uwagę, Panie Piotrze, na dane odnoszące się do zachorowań i ilości zaszczepionych osób, ale w Polsce, gdzie współczynnik zaszczepień od paru ładnych lat wynosi ~95% [1], a nie kraju w którym ilość zaszczepień waha się od ~30 do ~90% [1] w przestrzeni kilku lat. Wygląda to znacznie lepiej [2] niż w przypadku Ukrainy, czyż nie?

Ilość pokrycia [1]: http://apps.who.int/immunization_monitoring/globalsummary/timeseries/tswucoveragemcv2.html
Zachorowania [2]: http://apps.who.int/immunization_monitoring/globalsummary/timeseries/tsincidencemeasles.html

Proszę zadzwonić
i bezwstydnie zapytać
Np.
dr.Jaśkowskiego nt szczepień
i danych statystycznych .

Co ja jako nie wykształcony żuczek,
Będę wchodził w polemikę.
Jak można zwrócić się do źródła
i do człowieka bardziej zaznajomionego
w tym temacie .

Ahaa i tutaj wiedza lekarska czy naukowa nie ma żadnego związku w napisaniu tego artykułu. TYLKO PROSTA LOGIKA W ODCZYTYWANIU SŁUPKÓW STATYSTYCZNYCH jest WYMAGANA I ZMYSŁ LOGICZNEGO MYŚLENIA, aby zebrać to w całość.

Więc nie pleć pan głupot, że tylko ludzie z dwoma literkami DR na przodzie nazwiska mają prawo robić to za mnie i za innych – myśleć .

Proszę
zaszczep się i bądź zakaźnoodporny ,
Ochronisz siebie i społeczeństwo,
a innym daj prosze
możliwość podejmowania decyzji.

I możemy traktować się z szacunkiem
żyjąc obok siebie w jednym mieście .

Miłego dnia .

Czy w laboratoriach WHO są ?
Produkowane ?
Wymyślane ?
Mutowane ?
I patentowane ? (tzn posiadają właściciela do którego trafiają zyski )
nowe wirusy i choroby zakaźne ?
Które pozniej przypadkiem
opuszczają laboratoria ?

Namawianie w dzisiejszych czasach do szczepień jest jak namawianie ludzi do oszczędzania,
ale w Amber Gold .
Wiadomo że Amber Gold to lipa,
Oraz ze ludzie będą mieli problem i nikt żadna komisja im nie pomoże odzyskać pieniędzy
To nadal namawia się ludzi do inwestowania w amber gold .
Pod groźbą kary 50.000 zł .
Czy to tak trudno zrozumieć ?
Kto chętny na inwestycje w amber gold
lub podobne ?
Kto chcę zaryzykować swoim majątkiem
Bez żadnego zabezpieczenia ?

Teraz rozumiecie rodziców ?

Z tym AG, to kiepskie porównanie…
Powinien być wybór, ale jeśli dziecko z oczywistych przyczyn zachoruje, bo nie szczepione, to wtedy rodzice powinni ponosić wszelkie konsekwencje.
Jednak najważniejsze jest dziecko i to jest sprawa sumienia każdego rodzica a nie wszelkiej propagandy za lub przeciw !

Właśnie chodzi o brak odpowiedzialności,
Ani producent nie odpowiada
Ani dystrubutor nie odpowiada
Również lekarz który wykonuje zabieg nie odpowiada
Również posłowie, którzy uchwalili takie prawo niczym nie ryzykuja,
prawnie oraz finansowo .

W przypadku choroby karać rodzica,
A jak dziecko jest warzywko
To jest problem rodzica.

2 x Jan
Idąc twoim tokiem rozumowania, to wszyscy, wszystkich powinni drenować do spodu o wszystko za raka i nie tylko. Nawet jak masz genetycznego !
Nie czytasz, obrazki oglądasz i wierzysz panu Z., jak kiedyś spora grupa głupoli, Kaszpirowemu… No, ale może komuś pomógł, wszak wiara czyni cuda, ale w szczepionkach ( albo nie ), cudów nie ma !
Tylko mi napisz, dlaczego sławetny ( już nie tylko w naszym kraju ) PiS odrzucił w Sejmie projekt antyszczepionkowców i przeforsował przymus szczepienia dzieci ?

To przecież oczywiste . Przecież podczas wyborów dajemy zatrudnienie w sejmie, senacie i pałacu prezydenckim. I to pozwala zarabiać prawdziwe pieniądze pochodzących od legalnych lobbystów. Nie jakieś tam marne 10 tyś zl/mc Nie jest tajemnicą ze koncerny min. farmaceutyczne oplacaja legalnie jako zarejestrowani lobbyści stowarzyszenia lekarskie Poprzez darowizny i wsparcia. Podobny mechanizm jest przy ustawach . Skoro Stop Nop zgłosiło projekt obywatelski A nie poszły za tym pieniądze wsparcia dla związków, partii i stowarzyszeń To projekt musiał upaść. A jesli natomiast Stop Nop przekazałoby , jakieś pieniądze legalnie jako lobby obywatelski . To powstałaby niezreczna sytuacja … Ktoś dał pieniadze… Czytaj więcej »

A mnie dziwi i przeraża, bo chodzi o zdrowie narodu, ale skoro posłowie ważniejsi od Stop Nop, więc ustawa coś znaczy. A poza tym rozwłóczysz niepotrzebnie temat na drobnostki ( co ma z tym wspólnego Nowoczesna ? )
Ogarnij się…

Ja czuję spokój,
ze ogarniam cały szeroki temat
związany ze
zdrowiem szczcepionkami i interesami

Gratulacje za temat, współczucie for comment !

Każdy ma genetyczne ! Każdy . Tyle ze każdy ma uśpiony ten gen, Który uaktywnia się przy braku odporności Lub przy zasyfieniu organizmu tym co jemy, a co nie jest żywnością . Plastyk chemia barwniki cukry Żaden przewód pokarmowy tego nie wytrzyma . Nawyki żywieniowe przechodzą z pokolenia na pokolenie Zobacz czy coś zmieniło się w kupowaniu i przygotowywaniu produktów spożywczych od ostatnia pokolenia . Tzn jeśli u twoich rodziców pojawiła się na stokach cola, To czy u Ciebie tez jest codziennością czy sporadycznie ? A może zamieniłes colę, na swiezo wyciskane soki ? A może trudno rozstać się z… Czytaj więcej »

Może napisz jakąś książkę na ten temat.
Pozdrawiam !

„Jak pokonalem raka”
Lekarz który sam zachorował zabrał się za ten temat .
Po co powielać coś
co jest dostępne na wyciągnięcie ręki .
Wystarczy pójść do księgarni
Książek na ten temat jest bardzo dużo .

Było o szczepionkach i wykazałeś ” znajomość ” więc doprecyzuj się książką. A temat raka to galaktyka wraz z autorami !

Weź nie pytaj ..
Weź. ..wpisz
szczepienia książka
I wysypie ci się cała galaktyka .
Do wyboru do koloru .

Jest jedna wada
Trzeba przeczytać

Miłej lektury .

I wzajemnie !

Oczywiście jeśli z oczywistych przyczyn zachowuje powinien ponieść konsekwencje. Udowodniono że chemia w opryskach rolnych powoduje raka. Rozumiem ze rolnicy poniosą konsekwencje w przypadku zachorowania na raka, Tzn zapłacą z własnej kieszeni za leczenie siebie , Czy na koszt państwa? Czy rolnicy którzy sprzedają produkty z glifosatem Dla konsumentów narażając ich na nowotwory Też poniosą konsekwencje ? O jakiej odpowiedzialności mówimy ? Bo alkoholicy leczeni sa na koszt państwa Ci co palą papierosy, leczeni sa na koszt państwa Ci co zbili majątek na dopalaczach, leczenie ludzi zombie i warzyw zostawili państwu . Teraz osoby ktore nie chcą wstrzyknać sobie chemi… Czytaj więcej »

To jak Twoje dziecko zachoruje z oczywistych względów z podania szczepionki to też ponoś konsekwencje bo nie życzę sobie aby z moich podatków byla finansowana Twoja niewiedza.

Dokładnie o tym pisze
To sa chore przepisy i przeciw spoleczne.

Jak nie zaszczepie to komornik i kary dla rodzica .
A jak powikłania po szczepieniach
To wszystkie koszty leczenia
zrzucone sa TEŻ na rodzica .

A co zrobi minister, żeby wzmaniac system odpornosciowy dzieci ?
Jakies pomysły ?
Jakiś list z apelem ?

Może więcej
Cukier ? chipsy ? napoje gazowane ?
Paroweczki ? mleko uht ?
czy tylko szczepionki ?
Chemii ? opryskow ? Siedzenia przed tv ?

No chyba nie w tą stronę idziemy

System odpornościowy swoich dzieci to Ty musisz wzmocnić, a nie pani minister. Zamiast pozwalać siedzieć przed tv, wyjdź z dzieckiem na dwór. Daj się zmoczyć w kałuży. Pozwalaj pobiegać na deszczu.

Oczywiście
Czy wiesz, że sa w Pabianicach szkoły podstawowe
Gdzie jest zakaz wychodzenia podczas przerw miedzylekcyjnych
na boisko szkolne w okresie letnim ?

w jaki sposób dzieci mają wzmocnić system odpornościowy,
gdy kiszą się w budynku szkoły
jak ogórki w słoikach przez 6-8godz dziennie ?

Kiedy będą zaszczepieni nauczyciele i osoby pracujące w szkołach ?
w przychodniach ?
W policji ?
W sanepidzie ?
Weterynarii ?
Oraz politycy i posłowie
Oraz ich rodziny,
którzy na codzień spotykają się z dużą ilością osób.
Zwłaszcza w kampani wyborczej
przemieszczajac kraj busami.
Narażając obywateli na rozprzestrzenianie epidemi .

Dzieci nie szczepione
Nie posiadają w swoim organizmie wirusa .

Dzieci zaszczepione
Mają wstrzykniety do swojego ciała wirus.

Kto kogo zarazi w przypadku kichniecia ?

Ps.
90 % społeczeństwa ma z tym problem

40 lat temu epidemia była klopotem dla państwa .

Dzisiaj epidemia Odry, to przecież zysk dla koncernów farmaceutycznych,
bo ludzie masowo odwiedzaja aptekę.

Dlaczego koncerny, nie chcą zarobić na epidemii np.Odry ???
10 osób chorych na Odrę
To przecież żaden zysk dla koncernów.
Koncerny zarabiają wtedy jak ludzie zachorują .

Gdzie tu biznes w tej logice ,
Jak firma nie chcę sprzedawać leków do leczenia ?

Które szczepionki sa polskie ?
Wyprodukowane i sprawdzone
przez polskich naukowców?
Profesorów ?
W polskich zakładach ?
Na polskich patentach ?

Kupuj polskie bo dobre !!!

Tak z ciekawości
ile było zatruc w Polsce bakteriami salmonelli
lub e-coli?
W przemyśle spożywczym oraz
w wodzie do spożycia ?
Nadzór nad wodą sprawuje sanepid

Czy ilość zatuc na 36 milionowy kraj
to aby juz nie epidemia ?

„Mundrości” sieciowego yntelygienta.
Skończyleś? To spuść wodę bo śmierdzi.

„….W związku z problemem
jakim jest zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom przed skutkami chorób zakaźnych…”

Jakie kroki zostały podjęte
ws. zwyklego przestrzegania mycia rąk ?
Edukacja ?
Wyposażenie łazienek oświatowych w mydło ?
A może w mydło antybakteryjne ?

Ponad 60 % zachorowań w Pabianicach
u dzieci związanych jest z bólem gardła .

Brudne ręce
Które zbierają wszystko
Z chodników, klamek, poręczy,
Ławek, korytarzy
Później te same dłonie
Dotykają buzi lub jedzą kanapki w szkole .

Ale z tego co wiem to sanepid nie sprzedaje mydła,
Ale dostarcza szczepionki .

W poczuciu odpowiedzialności za swoje dziecko i to, że dbał będę o jego zdrowie… NIE SZCZEPIĘ!!!!! I to nie jest żadna moda pacjenci, tylko zdrowy rozsądek i wiedza, której większość z was NIE MA! Taka prawda! I możecie drzeć japy ile chcecie!

Twoja „wiedza” to lunty z d..py zięby poza tym to ty jeszcze nie masz dzieci i obyś ich nigdy nie miał

Ja bym wolał, żeby ministerstwo raczej zajęło się np. podnoszeniem odporności dzieci, zdrową naturalną dietą aby malcy byli silni w przyszłości, a nie programami… szpikującymi ich chemią!!!!!!!! Ta służba „zdrowia” jest chora!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pokażcie jedno laboratorium w Polsce
Państwowe lub prywatne
Które bada związki toksyczne w organizmie.

Pokażcie jednego lekarza, który da skierowanie
na zbadanie poziomu toksycznosci
np rtęci i aluminium
przed szczepieniem i po szczepieniu.

Pokażcie jedno laboratorium
lub lekarza służby zdrowia
gdyby doszło do takiego
przekroczenia związków Toksycznych
, który podejmie się usunięcia
aluminium i rtęci z organizmu.

Byłem u lekarza dzieciecego w p-cach
to powiedział, ze on się na aluminium nie zna.

To kto ma się znać na ludzkim zdrowiu ?

Nie ma co walczyc ze zwolennikami, nigdy nie mieli czasu zajac sie tematem tylko pisza bzdury ktore w tv usłyszeli. Bo choroby wracaja – to sa ich wieczne argumenty z tv :/ jak dla mnie to moga podwójne dawki przyjmowac 🙂

A ty, gdzie swoje „bzdury” zasłyszałeś? Od Zdzisia z osiedla, bądź Julki blogerki, którzy testowali to na swoich dzieciach? Nie bądź żałosny. Jestem za KARANIEM osób nie realizujących obowiązku szczepień!

Żałosne

Taki typowy muł , co Ci każą tak zrobisz. Brawo ty. Glupota cale szczescie nie boli.

Ale czasami bolą jej skutki…

do anty…., szczepcie tylko te dzieci , które chcecie sobie zostawić , wasza sprawa

Także na epa info
Były akcje typu:
„Ratujmy dziecko ,
bo leczenie raka za granicą kosztuje 2 mln zł ”

Naprawdę myślicie że chodzi
O wybor miedzy:
kupie szczepionke
Za 300 zl żeby nie zachorować na Odrę
Lub
zachoruje naturalnie
i wydam 300 zl na leki w aptece ?

Przecież dla producentów leków to nie ma znaczenia
Czy kupisz szczepionke za 300 zł ?
czy kupisz leki apteczne za 300 zł ?

Ale chodzi o te 2 mln zł za leczenie raka za granicą.

Czytając brednie Jana i jemu podobnych dochodzę do wniosku, że należałoby namówić ich na wizytę u psychiatry. Niestety z góry jest to skazane na niepowodzenie, gdyż według nich choroby psychiczne to wymysł koncernów farmaceutycznych 🙂

A wiesz chętnie poddam się takiemu badaniu,
Jeśli masz kilku swoich mocno przekonanych zwolenników szczepień
Możemy wspólnie umówić badanie u psychiatry.
Co się będziemy spierać
Jak wykształcony niezależny ekspert
może ocenić stan naszych zachowań ,
Polegający na upieraniu się przy swoim zdaniu.

Kolejne promowanie szczepien na epainfo. Ostatni art ktory czytam na tej stronie.. Jeszcze tylko pyt. czy Wy z epainfo sie szczepicie (nie mylic z szczepiliscie ) skoro tak promujecie ???? A moze kasa dobra wpływa za promowanie ??

Zgłosił się do nas międzynarodowy koncern farmaceutyczny. Dostajemy przelewy w euro a przed redakcją na Zamkowej stoją już 2 Lexusy właścicieli.

bardzo zabawne, jak ten artykuł. żadnej wartościowej treści.

Tak samo zabawne jak twój wpis

Powiem tak, wszyscy są mądrzy dopóki ich coś nie złapie. Ludzie powinni mieć wybór, to są nasze dzieci i my za nie odpowiadamy, a nie państwo czy ktokolwiek inny. Myślę że każdy gdzieś ma rację i Ci co chcą szczepić i Ci co nie chcą… Tylko trzeba wybrać mniejsze zło, czy zachorować na chorobę na które są leki, czy zachorować na chorobę na którą nie ma leków. Niestety wielu ludzi, bardzo wiele, nie zna i nie wie jakie mogą być powikłania poszczepienne, lekarze o tym nie mówią, no nie przepraszam mówią o gorączce, o zasinieniu w miejscu ukłucia czy katarze,… Czytaj więcej »

objęte połowa ciała… Walczymy z tym cały czas bo tego raczej nie da się wyzbyć ale da się zwalczyć bez syfu i tak samo jest ze szczepionkami… Nasz organizm też potrafi sobie poradzić tylko dajmy mu szansę… Do ludzi którzy chcą szczepić, zapoznajcie się z tematem,, przeciw,, i dopiero wtedy zacznijcie dyskusje… Bo jedynym waszym argumentem jest tv… A ludzie z reguły są leniwi i wolą usłyszeć o tym niż poczytać bo niestety w tv się nie mówi o drugiej stronie, no bo jak… Propaganda, no ale.. Farmaceutyka to ogromny pieniądz..powiem tak człowiek w dzisiejszych czasach musi się psuć wtedy… Czytaj więcej »

Polacy boją się chorób zakaźnych a nie boją się chorób typu alergia astma azs które jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności pojawiają się w krótkim czasie po szczepieniu. No ale przecież lekarz przepisuje na nie sterydziki do smarowania, wziewne i nikt nie drąży dlaczego ta wysypka czy kaszel się pojawiły. U mnie Panie Łukaszu AZS bardzo silne pojawiło się w kilka dni po szczepieniu i kiedy lekarka powiedziała mi ze to od tego że Dziecko pije coraz więcej mleka zapaliła mi się czerwona lampka i zaczęłam drążyć temat. Podobnie jak Pan próbuję sobie poradzic bez sterydow mimo że lekarz od razu przepisał… Czytaj więcej »

Ci co nie nie poznali za i przeciw, Oraz nie poznali na własnej skórze Dobrodziejstwa medycyny. Będą szkalowac wysyłać nas do psychiatry itd . A ja i tak będę pokazywał tematy Niewygodne zeby skłonić ich do własnego myślenia . Dzisiaj 3-4 letnie dziecko ma nie półeczke lecz szafkę z lekami, syropkami, Inhalacjami i innymi farmaceutykami takie małe przedstawicielstwo apteki we własnym domu. To przecież jest chore i na pierwszy rzut oka wiadomo jeśli dziecko ma wszystkie szczepienia a mimo to pojawią się katar przeziębienia czerwone gardło alergia I tak w kółko co 1.5 miesiąca . I 130 zl co 1.5… Czytaj więcej »

Widac temat bardzo wazny i na czasie
Skoro po kilku dniach
został zdjęty z wokandy 😉
Zostały jakieś mniej emocjonujące artykuły nawet wcześniej napisane,
Lub temat szczepień został przykryty sezonem ogorkowym .

Dziękuję wszystkim za wymiane poglądów
Tych własnych i reklamowych .

Ci co mieli zarobić zarobią
Ci co mieli chorować zachoruja
Tylko społeczeństwo
nadal skłócone między sobą
żeby odwrócić uwage
i to wszystko mogło mieć miejsce .

Temat cały czas jest dostepny na głównej stronie w dziale styl życia.

Ok

To, że mamy fanatyków ylyty rządzącej a przez to ich chamstwo w trollach i hejtach, to boli, ale to już codzienność, dopóki nie zejdą z tego świata.
Ale, że znalazł się ” fanatyk ” szczepień, to już koszmar !