Strona główna Aktualności Z miasta Program „Czarno na białym” stacji TVN24 z pabianickiego oddziału COVID

Program „Czarno na białym” stacji TVN24 z pabianickiego oddziału COVID

18
We wtorkowym magazynie stacji TVN24 zobaczymy relację pacjenta, który walczył o życie na oddziale covidowym pabianickiego szpitala. 

„Zanim trafił na szpitalny oddział, walcząc o każdy oddech, czekał na wolne łóżko. Znalazło się, bo zmarła pacjentka. Pan Radosław przeżył, choć jego stan był bardzo poważny. Przez wiele dni z perspektywy szpitalnego łóżka obserwował heroiczny bój lekarz o życie pacjentów i dramatyczne braki w sprzęcie, personelu i organizacji. Reporterce „Czarno na białym” Darii Górce opowiedział o swoich doświadczeniach, bo – jak sam mówi – jest to winny lekarce, która uratowała mu życie” – czytamy w zapowiedzi odcinka, który zostanie wyemitowany dziś o godz. 20.30.

W pabianickim szpitalu zmarło co najmniej 10 pacjentów chorych na COVID-19. Oddział od wielu dni jest przepełniony.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
18 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Będziemy oglądać

Pozytywny wydźwięk reportażu! Ordynator ma jaja!
Gratulacje dla zespołu PCM!

TVN i oczywiście obiektywna relacja będzie, jak to rządzący nie radzą sobie z pandemią w odróżnieniu od innych europejskich oświeconych Państw, szczególnie ukochanych przez TVN Niemców . Może Pacjent i TVN powie, że za poprzedniej władzy było tak cudownie ,że były pomysły, aby szpital w ogóle zlikwidować, bo był nierentowny i niepotrzebny .

Ty jesteś głupi czy udajesz?

Jedno i drugie niestety

Ja udaje.

Na nic zdało się udawanie. Od razu widać żeś ruski gnom, bo w wybitnie krótkim zdaniu popełniłeś elementarny błąd…

Rozumiem, że Ty wolisz narrację TVP. Gdzie okazuje się, że nasze wzrosty gospodarcze są bardziej spektakularne, niż Japonii z lat 60tych. A dygnitarze z całego świata ustawiają się w kolejce do Morawieckiego, aby dowiedzieć się jak wykuwa się tak spektakularny sukces.

Nie rozumiesz świata. cyt….że za poprzedniej władzy było tak cudownie ,że były pomysły, aby szpital ,,,,. Teraz nie ma czasu na pomysły,teraz trzeba ratować ludzi,ich życie. Zanurz się w pisowskich telewizjach,odbierz wielką dawkę optymizmu tfoich idoli ,odrób lekcje i idż spać . Pomódl się o rozumek , nie zapomnij

Tak króciutka pamięć?To kolejny cytat,,Przychodzisz po miliard dotacji na szpitale?Wez zamknij dwa, bo masz szpital co drugą ulicę i przyjdż po dwieście baniek,,.W USA,Francji ,Italii……dużo lepiej sobie radza z pandemią i na pewno gdyby skonsultowali to z Arłukowiczem było by już po pandemii.

Czy Ty się dobrze czujesz?
Co Ty za bzdury wypisujesz?🤦‍♀️

I kolejny wiejski głupek z mantrą „a przez ostatnie 8 lat”. Bo takiego przecież nic nie przekona, że ta banda ewangelistów doi Polskę na potęgę i niedługo spełni się ich obietnica o Polsce w ruinie. 🙁

Czy wystapi Pan Habura jak przekazuje łóżka?

I przyjedzie nową furą?

Polska partaczyzna i tyle w temacie!!! Chłopsko-katolickie społeczeństwo nigdy niczego dobrze nie zorganizuje:( Tak było, jest i zawsze będzie:(

A prywatne szpitale stoją puste…

Cieszę się, że nasz szpital okazuje się miejscem, gdzie liczy się dobro człowieka, pacjenta. Szacunek dla wszystkich pracowników.

Oto dowód dla wszystkich niedowiarków jak jest naprawdę . Szpitale mają w swoich magazynach dziesiątki wycofanych z użytkowania łóżek szpitalnych i te pokazywane nowe łóżka niewiele zmieniają w walce z covidem. Te łóżka to tylko propaganda pokazująca swój heroizm czyli władzy państwowej w ulżeniu pacjentom i personelowi szpitali w tym szpitalowi w pabianicach. Po pierwsze w szpitalu brakuje miejsca na wstawienie nadliczbowej ilości łóżek a po drugie co najważniejsze brakuje lekarzy pielęgniarek i innego personelu do zabezpieczenia prawidłowej bezpiecznej opieki pacjentów na odcinku . Łóżka nawet najcudowniejsze to nie wszystko. Brakuje wykwalifikowanego personelu i nawet wprowadzenie dzielnych wojaków mało zmienia.… Czytaj więcej »