Strona główna Styl życia Fitness i rekreacja PROGYM 1.0 – sprawdź nową siłownię w Pabianicach

PROGYM 1.0 – sprawdź nową siłownię w Pabianicach

0

Chcesz zadbać o swoje zdrowie? Chcesz mieć lepszą kondycję, ładniejszą sylwetkę oraz zdrowe nawyki żywieniowe? Umów się na bezpłatną konsultację. Zrób coś dla siebie już dziś. MZ Personal Training Studio tworzy miejsce przeznaczone do Twoich potrzeb – PROGYM 1.0

Już 15 września w Pabianicach otwiera się nowa siłownia PROGYM1.0. Przy ulicy Piłsudskiego 13/15 obok studia treningów personalnych MZ będziemy mieć możliwość przeprowadzenia treningu na profesjonalnych maszynach, uczestniczenia w szerokiej gamie zajęć fitness czy skorzystania z treningów personalnych.

– Na powierzchni ponad 350 m² znajdziemy strefę cardio, strefę z maszynami do ćwiczeń na każdą partię mięśni, strefę wolnych ciężarów, salę funkcjonalną wyposażoną w sprzęt i akcesoria fitness. W ofercie zajęć fitness znajdziemy zajęcia siłowe i spalające, wzmacniające oraz rozciągające – zachęca właściciel nowej siłowni. – Dla osób ceniących sobie prywatność istnieje możliwość trenowania w oddzielnej, kompleksowo wyposażonej sali do treningów personalnych.

W strefie relaksu znajdzie się sauna, będą masaże, zabiegi na ciało, a wkrótce również solarium. Dużym ułatwieniem dla ćwiczących rodziców jest Kids Room, gdzie bezpiecznie będzie można zostawić dzieci na czas trwania treningu.

Trening przed pracą? Czemu nie. PROGYM1.0 będzie otwarte od poniedziałku do piątku od 6.00 do 23.00. W soboty ćwiczyć będziemy między 8.00-18.00, a w niedzielę 9.00-14.00.

Osoby początkujące będą mogły skorzystać z porad trenerów personalnych czy treningów wprowadzających, które pomogą poznać siłownie oraz działanie poszczególnych urządzeń. W ofercie klubu znajdziemy zdrowe przekąski, koktajle białkowe oraz suplementy diety , dzięki którym dieta nie będzie taka straszna.

Od momentu otwarciaa będą honorowane systemy MultiSport Plus, FitProfit oraz OK System. Od 1 października również MutliSport Classic oraz BeActive. Różnorodny grafik zajęć grupowych umożliwia każdemu dobór ulubionej formy wysiłku.
Co ważne, nowa siłownia nie będzie wymagała podpisywania długoterminowych umów, co gwarantuje dużą niezależność. Parking z nielimitowaną ilością miejsc oraz atrakcyjne ceny karnetów zachęcają do odwiedzin tego miejsca.

 

Grafik zajęć oraz aktualne promocje znajdziecie na fanpage’u: https://www.facebook.com/pg/progym1.0/posts/?ref=page_internal  oraz stronie internetowej: www.progym-fitness.pl

Zapraszamy 15 września do wspólnej zabawy. Atrakcje dla dzieci , foodtruck, zawody z nagrodami oraz karnety open ukryte w losach.

15-23 września organizowane są dni otwarte. Wstęp na zajęcia fitness oraz siłownie jest wolny.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments