Strona główna Aktualności Z miasta Prezydent zwolnił dyrektora

Prezydent zwolnił dyrektora

3

Grzegorz Mackiewicz podjął kolejną decyzję kadrową i wręczył wypowiedzenie Zbigniewowi Skowrońskiemu, dyrektorowi Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej.

Prezydent zaprosił dziś dyrektora na spotkanie. Wręczył mu wypowiedzenie, ale ten nagle powiedział, że jest na zwolnieniu lekarskim. W świetle przepisów wypowiedzenie jest nieskuteczne.

Zwolnienie lekarskie, które 30 marca wystawiła lekarz medycyny rodzinnej jest na czas od 31 marca do 4 kwietnia. 31 marca dyrektor Skowroński był jednak w zakładzie o godzinie dziewiątej i podpisał dokumenty dotyczące windykacji. W południe przyjechał na spotkanie z prezydentem służbowym samochodem. 30 i 31 marca nie podpisał listy obecności w pracy.

Dlaczego Skowroński stracił robotę? Utrata zaufania i negatywna ocena kierowania ZGM-em to oficjalny powód wypowiedzenia umowy.

Dyrektor pracował w Pabianicach ponad 3 lata. Zarabiał ponad 7 000 zł brutto. Przypomnijmy, że prezydent na początku roku zwolnił komendanta Straży Miejskiej w Pabianicach.

REKLAMA
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

To teraz pochoruje sobie z podstawą 7000 przez pół roku za nasze pieniądze. Ale Panie Prezydencie szacun!!! Weź Pan się teraz za ZWiK.

Jasne – ZWiK, przecież tam koleżka pracuje…

Nigdy nie lubiłem tego cwaniaczka z konstantynowskiego KPS-u (=PO)! : ))