Strona główna Aktualności Komunikacja Prezydent dotrzymał jednej z kluczowych obietnic

Prezydent dotrzymał jednej z kluczowych obietnic

14
Były wątpliwości i niedowierzanie, tymczasem prezydent Grzegorz Mackiewicz dotrzymał jednej z kluczowych obietnic z pierwszej kampanii wyborczej i dziś oficjalnie zamknął „autobusowy etap” projektu komunikacyjnego. 

Dziś w zajezdni MZK przy ul. Lutomierskiego zorganizowano oficjalne przekazanie do eksploatacji 18 nowych autobusowych o napędzie hybrydowym.

 

 

REKLAMA
Poprzedni artykułSzkolna piwnica z nowym przeznaczeniem
Następny artykułWeekendowe utrudnienia w ruchu
Subskrybuj
Powiadom o
14 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

No to jak z pierwszej kampanii, to całkiem szybko

Dziękujemy Panie Prezydencie za nawe autobusy elektryczne i czekamy na nowe tramwaje niskopodłogowe życzymy szypkiego rozpoczęcia pracy (napraw) linii tramwajowej pozdrowienia dla wszystkich

O kurcze, nie wiedziałem, że kupował za swoje! W takim razie dziękujemy!

„Większość dróg prowadzących do Pabianic jest dziurawa” powinien być PS. w drugiej linii napisu na autobusie

no i tylko tyle i z wielkim opóznieniem

Jak w taki tempie będzie dotrzymywał obietnic …to nowym tramwajem pojedziemy w 2050 roku 🙁

Wszystko fajnie tylko te autobusy jeżdżą prawie puste szkoda pieniędzy a tramwaje tak samo utrzymać to wszystko dla garstki osób to pomyłka

A ja zapytam o jedną rzecz. Na co pójdą pieniążki, które miasto otrzymało z tytułu kary za niedostarczenie autobusów na czas ?

Znając życie pewnie na Święto Pieczonego Ziemniaka lub jakieś inne bzdety.

Święto Pieczonego Ziemniaka to tam pewnie **uj… Trzeba sobie premię dać za to, że inwestycja zrealizowana w terminie…

Ta propaganda nie ma końca, co za czasy, prezydent to prezydent tamto, prezydent buduje park wodny prezydent zaprasza na dni Pabianic prezydent kupił autobusy, a może by tak na tych propagandowskich bilbordach pisać podatnicy budują i zapraszają co, raczej dzięki podatnikom czyli wszystkim obywatelom te zasługi się należą, najlepiej zrobić park wodny na 2 miesiące w roku potem do tego nieźle dopłacać, a po co tam tramwaj to już jest wyzwanie dla tych co utrzymujemy z naszych podatków.

Towarzyszu, a może zgłębilibyście tajniki zasad pisowni w języku polskim.
Bowiem, to co spłodziliście, nijak się do nich ma…

Resort się odezwał

O tym, że trzeba dopłacać to nikt się nie dowie. Wszystko będzie jako „konserwacja”. Swoją drogą ta gazeta nawet nie próbuje zachować pozorów obiektywnej. Komentarze blokują, a podobno mamy wolność wypowiedzi. Wulgaryzmów nie ma, ale może koledzy nie będą przychylnie patrzeć to na wszelki wypadek zablokujemy. Jeżeli komentarze łamią przepisy, to policja może się tym zająć. Dla średnio rozgarniętej osoby znalezienie internauty to kilka chwil. Z Tora raczej nikt nie korzysta.