Strona główna Dzieje się Sport Prawie 150 naszych biegło w Łodzi

Prawie 150 naszych biegło w Łodzi

4

W Łódzkim Maratonie Dbam o Zdrowie wystartowało niemal 150 biegaczy z naszego powiatu.

Dystans maratonu wygrał polski lekkoatleta pochodzenia etiopskiego i były halowy rekordzista Polski w biegu na 3000 metrów – Yared Shegumo. Tuz za nim był Kenijczyk i dwóch Etiopczyków.

Jako pierwszy z Pabianiczan dobiegł podobnie jak w niedawnym Pabianickim Półmaratonie ZHP – Andrzej Pietrzak, który na mecie zameldował się ogółem jako 22. zawodnik z czasem 2:43:16. Liczna była reprezentacja Korony Pabianice.

Kolejni pabianiczanie to:

106. Bartosz Grzegorczyk 3:07:04

212. Rafał Lichawski 3:18:06

298. Maciej Ślusarz 3:24:30

305. Mateusz Jaksa 3:25:00

310. Marcin Beśka 3:25:18

312. Katarzyna Downar 3:25:23

387. Rafał Dychto 3:28:51

484. Arkadiusz Adach 3:35:14

520. Michał Mazur 3:37:50

524. Piotr Lewanda 3:38:04

525. Michał Pawlak 3:38:09

540. Milena Grabska-Grzegorczyk 3:38:50

564. Ryszard Dąbek 3:39:55

593. Maciej Sułat 3:42:04

604. Jakub Masiuk 3:42:32

612. Tomasz Brauncajs 3:43:02

646. Robert Lewera 3:44:08

674. Łukasz Kruszewski 3:45:12

729. Piotr Pazdej 3:48:19

785. Przemysław Pierzchała 3:50:49

831. Tomasz Czekalski 3:53:35

857. Piotr Kukulski 3:55:04

903. Dawid Pacyniak 3:56:52

961. Paweł Pietrzak 3:58:22

973. Alicja Jędraszek 3:58:59

986. Ludmiła Morawska-Baykowska 3:59:32

994. Seweryn Pastuszka 3:59:54

1004. Tomasz Cudejko 4:00:45

1038. Tomasz Fręch 4:03:08

1068. Andrzej Odzioba 4:05:29

1103. Krzysztof Rewucki 4:07:43

1148. Piotr Kopka 4:12:01

1231. Dariusz Limiera 4:18:25

1254. Rafał Łubis 4:20:18

1283. Maciej Makowski 4:23:34

1319. Rafał Andrzejczak 4:26:08

1360. Rafał Legiędź 4:28:18

1364. Krzysztof Możyszek 4:28:30

1369. Marcin Sobańda (Dłutów) 4:28:43

1392. Piotr Kardas 4:32:12

1419. Krzysztof Wójtowski 4:35:56

1519. Maciej Zaremba (Ksawerów) 4:49:03

1537. Monika Szreiter 4:52:17

1578. Marek Pawlak 4:59:54

W sumie dystans ten ukończyło 1638 zawodników.

Zdecydowanie więcej naszych wystartowało na dystansie 10 km, który ukończyło 2540 osób, a jako 59. (za pierwszym pabianiczaninem) dobiegł mistrz olimpijski z Soczi– Zbigniew Bródka :

51. Maciej Błażejewski 38:39

81. Witold Tosik 40:10

87. Tomasz Pabich 40:30

99. Marcin Kwieciński 40:56

105. Cezary Marciniak 41:16

131. Damian Mirowski (Ksawerów) 42:13

147. Łukasz Michalak 42:42

159. Daniel Michalski 43:02

166. Dawid Jurga 43:11

176. Michał Borowiecki 43:18

178. Bogusław Ciszewski 43:20

255. Jakub Wąsicki (Dobroń) 44:46

287. Tomasz Konieczny (Ksawerów) 45:22

296. Piotr Krempiński 45:28

300. Michał Dychto 45:32

307. Mariusz Musiałek (Ksawerów) 45:39

308. Tomasz Jędrzejewski 45:39

313. Jakub Kaźmierczak 45:43

323. Jarosław Biernacki (Huta Dłutowska) 45:54

354. Artur Wąsicki (Dobroń) 46:09

368. Wojciech Święch (Ksawewrów) 46:23

370. Damian Biernacki 46:23

407. Rafał Bednarczyk (Dobroń) 46:48

413. Leszek Józefiak 46:50

433. Aleksander Marciniak 47:01

481. Waldermar Grala (Ksawerów) 47:24

494. Mariusz Poczta 47:29

529. Gabriej Grzejszczak 47:44

540. Andrzej Kęsicki 47:52

608. Jakub Najder 48:28

644. Adam Twardowski 48:53

650. Anna Owczarczyk 48:58

675. Piotr Królik (Dobroń) 49:08

684. Krzysztof Kłos 49:15

787. Andrzej Cywiński 50:13

788. Sławomir Wojnarowski 50:13

807. Marcin Zgoda 50:24

819. Maciej Kilański 50:32

859. Piotr Nowak 50:57

881. Kacper Kurasiewicz 51:03

896. Bartłomiej Dyderski 51:10

943. Tomasz Andrzejewski 51:36

956. Katarzyna Konc 51:41

973. Agnieszka Pomorska 51:49

981. Radosław Strąkowski 51:52

1020. Roman Makowski 52:16

1039. Maria Pabich 52:24

1063. Michał Błaszczyk 52:35

1094. Grzegorz Włodarczyk 52:51

1175. Agnieszka Błoch (Huta Dłutowska) 53:20

1186. Paula Binkowska 53:25

1253. Jolanta Giertner-Ścibor 53:52

1270. Patryk Karpiński 54:03

1286. Karolina Bartoszek 54:11

1312. Wojciech Makowski 54:25

1359. Agata Szplit 54:49

1437. Dominik Szymański 55:22

1457. Miłosz Michalak 55:34

1459. Monika Hetmanek 55:35

1473. Edyta Cywińska 55:43

1505. Jędrzej Skowroński 56:06

1531. Michał Jędrzejczak 56:18

1536. Katarzyna Ceran 56:21

1542. Andrzej Nowak 56:24

1547. Jacek Furman (Ksawerów) 56:26

1552. Rafał Sobytkowski 56:27

1558. Przemysław Majewski 56:31

1579. Karolina Pomorska 56:45

1586. Witold Małkowski 56:51

1595. Bartosz Krac 56:55

1634. Rafał Jurga 57:16

1640. Łukasz Szydło 57:20

1646. Jarosław Jaksa 57:22

1657. Maciej Poros 57:27

1670. Mariusz Adamczyk 57:39

1895. Marta Oleńska (Piątkowisko) 59:52

1984. Piotr Cieśla 1:01:00

1993. Arkadiusz Lis 1:01:04

2022. Bartosz Musiałowicz (Ksawerów) 1:01:23

2044. Mariola Kożuchowska 1:01:43

2045. Maciej Koźmiński 1:01:44

2077. Adam Iciek 1:02:12

2099. Przemysław Sobytkowski 1:02:43

2100. Anna Murlikiewicz 1:02:44

2153. Weronika Chrabelska (Dobroń) 1:03:53

2191. Małgorzata Sadzińska (Piątkowisko) 1:04:40

2199. Iwona Sztranek 1:04:56

2228. Bogumił Kiegler 1:05:33

2244. Katarzyna Pluta 1:05:50

2266. Renata Olszówka (Piątkowisko) 1:06:09

2278. Karolina Rzepkowska 1:06:20

2315. Agata Becht (Dobroń) 1:07:15

2316. Zenon Becht (Dobroń) 1:07:16

2365. Anna Przybylak (Ksawerów) 1:08:33

2366. Arkadiusz Przybylak (Ksawerów) 1:08:35

2431. Magdalena Sicińska 1:11:17

2468. Renata Ziółkowska (Ksawerów) 1:13:33

2480. Małgorzata Kowarska 1:14:29

2509. Eliza Tkaczyk 1:17:46

2535. Janina Rosińska 1:25:48

REKLAMA
Poprzedni artykuł„Nasi” w „Must be the music”
Następny artykułOsiem medali zapaśników w Radomiu (ZDJĘCIA)
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

sprawdźcie lepiej dokładniej listę, bo biegłam i nie ma mnie tu 🙁

Listę przeglądałem dwukrotnie, ale przeglądanie 5 tys. nazwisk naprawdę nie należy do najprzyjemniejszych zadań i wzrok także miewa wtedy momenty zwątpienia. Przejrzę i trzeci, ale łatwiej byłoby napisać to byśmy dopisali, tak istnieje niebezpieczeństwo, że znowu przegapię:)

Zawsze istnieje coś takiego jak CTRL + F i wpisanie „Pabianice” 😛

Niesamowita rada:)