Strona główna Aktualności Polityka Pracownicy i związki odpowiadają kandydatom

Pracownicy i związki odpowiadają kandydatom

15

Rada pracowników i związki zawodowe działające przy PCM wydały oświadczenie w związku z konferencją zwołaną przez trzech kandydatów na prezydenta Pabianic.

We wtorek w Pabianickim Centrum Medycznym odbyło się spotkanie tamtejszych związków zawodowych i rady pracowników z kandydatami na prezydenta Pabianic. Dzień później trzech kandydatów: Krzysztof Ciebiada (PiS), Marek Gryglewski (SLD) oraz Arkadiusz Jaksa (PO) zorganizowało konferencję, na której stwierdzili, że spotkanie było ukartowane przez aktualnego prezydenta i wiceprezydenta. Więcej o konferencji TUTAJ.

Dziś swoje oświadczenie w związku z tą konferencją przesłała nam rada pracowników i związki zawodowe przy PCM. Jego treść poniżej.

„W odpowiedzi na nieprawdziwe informacje podane na konferencji zorganizowanej przez Panów: Marka Gryglewskiego (SLD), Arkadiusza Jaksę (PO) i Krzysztofa Ciebiadę (PIS) Rada Pracowników wraz ze Związkami Zawodowymi pragną zdementować, iż spotkanie z kandydatami na Prezydenta Pabianic z pracownikami szpitala było apolityczne i w żaden sposób nie ukartowane.

Uczestnictwo w spotkaniu było dobrowolne i nie podlegało żadnej weryfikacji, a tym bardziej podpisywania jakichkolwiek list. Na obecność osób nie będących pracownikami szpitala nie mieliśmy wpływu w związku z tym spotkanie było otwarte.

Organizatorzy spotkania oczekiwali konstruktywnych pomysłów na rozwój szpitala, co w oczekiwaniu Rady Pracowników jak i Związków Zawodowych tych Panów przerosło.

Z Poważaniem
Rada Pracowników i Związki Zawodowe
działające przy PCM Sp. z. o. o w Pabianicach”

REKLAMA
15 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Dychto&Mackiewicz corporation.

Jeśli się dementuje, że spotkanie było apolityczne i nie ukartowane, to znaczy, że było polityczne i ukartowane….

„Rada Pracowników wraz ze Związkami Zawodowymi pragną zdementować, iż
spotkanie z kandydatami na Prezydenta Pabianic z pracownikami szpitala
było apolityczne i w żaden sposób nie ukartowane.”
dementują,że spotkanie było apolityczne i nie ukartowane????

Przepracowałam w szpitalu 35 lat . Zawsze dawałyśmy się zmanipulować. Ulec presji dyrekcji ,ordynatorów itp zależnościom.Głos swój wyraża Rada ,Związki ale szeregowych pracowników tam nie było.A nawet -gdyby -to i tak ,by się bali .Prawda jest inna-ot i cała mała kłamliwa demokracja.Kandydatom nawet nie dano możliwości zapoznać się z opiniami personelu,a już ustępujący prezydenci chcieliby pozyskać receptę na uzdrowienie. Niestety ,są odmiany raka nie rokujące na życie . W mediach pisze się przegrał walkę o życie.ale tym razem czy tylko o własne -czy społeczeństwa Pabianic?

jakiś niezwykły bystrzak pisał go oświadczenie… ale przynajmniej prawdę poznaliśmy

Boże jedyny kto pisał o dementi i nie przeczytał przed wysłaniem do mediów?:D Dementi, w którym ktoś przyznaje się do stawianych zarzutów:D

Wreszcie jakaś odrobina prawdy!!!

Kandydaci z Pabianic to wyjątkowej urody unikatowi politycy: Kandydat PiSu – Ciebiada, nieprzeciętny, agresywny prostak bez matury, który ma kłopoty z formułowaniem prostych zdań w języku polskim, a z kartki czyta gorzej niż Dyzma. Jarosław Polskęzbaw pokazał po raz kolejny, że Pabianice ma w dupie i za 4 lata wystawi swego kota jako kandydata i co mu zrobicie? Mackiewicz, który 12 lat ustawia całą rodzinę po szpitalu i spółkach wraz z kolesiami z BSR, nagle błyszczy pomysłami na rozwój miasta, a na debacie jako człowiek prawicy jest zwolennikiem legalizacji narkotyków (!) BSR = Brońmy Stołków Razem (bo na wolnym rynku… Czytaj więcej »

Na żadnego z tych prostaków nie mam zamiaru głosować… żeby było jasne, nie pomstuję tylko na PIS… Jaksa to też jakieś pomylenie z poplątaniem !!! W poprzednich wyborach chciał być ważny w gminie i się nie udało…odbił się od ściany bo niczego ciekawego nie zaprezentował, teraz chce już być prezydentem w EPA !!! Nie pozwólmy na to… Ani wiedzy, ani charyzmy, ani wyglądu !!! Powinien raczej siedzieć na uczelni i kształcić mierne studenciny UŁ…

Jeżeli nie pamiętasz to ci przypomnę, że z Gajdą przegrał w drugiej turze, Jego komitet wprowadził najwięcej radnych do rady. Przez cztery lata był przewodniczącym rady. A gmina Pabianice miała bardzo udane ostatnie cztery lata. To tak o Twojej ścianie. Ciekawe czy ty w życiu masz jakieś osiągnięcia?

Moimi osiągnięciami nie dziele się w sieci…

Oj wiadomo, że się pomylili przy pisaniu tego oświadczenia i chodziło im o to że było apolityczne i nie ukartowane. Co jak co ale Związki Zawodowe na pewno nie wchodzą w układy z politykami.

Mylisz sie i to bardzo 🙂

Nie to Ty się mylisz. Ja wiem to z pewnego źródła.

Ja to wiem z pierwszej ręki 🙂