Strona główna Aktualności Z miasta Pożegnali zastępcę komendanta

Pożegnali zastępcę komendanta

5

Młodszy inspektor Piotr Zacharski, dotychczasowy zastępca komendanta powiatowej policji w Pabianicach, rozstał się z mundurem po 33 latach służby.

Uroczystość odbyła się 30 czerwca w auli pabianickiej komendy. Udział w niej wzięła kadra kierownicza pabianickiej policji oraz goście, wśród których znaleźli się m. in. władze samorządowe, szef pabianickiej prokuratury oraz zaprzyjaźnione służby mundurowe. Komendant powiatowy podziękował swemu zastępcy za zaangażowanie, sumienność i odpowiedzialną długoletnią służbę. Inspektor otrzymał również szablę oficerską oraz pamiątkowy ryngraf.

Mł. insp. Piotr Zacharski nosił mundur policji przez 33 lata, wiele lat pracował w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Łodzi zajmując się zwalczaniem przestępczości gospodarczej i korupcji. W 2009 roku został zastępcą komendanta powiatowego policji w Pabianicach i nadzorował pracę pionu kryminalnego.

W trakcie służby został odznaczony Brązową Odznaką Zasłużony Policjant, Brązowym Krzyżem Zasługi, Srebrnym Medalem za długoletnią służbę, Złotym Medalem za długoletnią służbę.

Jego następcą został mł. insp. Tomasz Jarmakowski, któremu z dniem dzisiejszym (1 lipca), komendant wojewódzki policji w Łodzi powierzył pełnienie obowiązków na stanowisku zastępcy komendanta powiatowego policji w Pabianicach.

REKLAMA
Poprzedni artykułKolejny Puchar Polski z medalami kolarzy
Następny artykułKto pamięta te ulice?
Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Brawo panie Tomaszu:)

Pani Mileno ? Pani wie i to pewnie, pani sprawa. Mogę skormnie zadać pytanie ? A za co ta klaka ? Czy każdy w tym mieście może równie podziwiać, pana Tomasza ? Jeśli tak, to rzeczywiście brawo i Wszystkiego Naj ! Jesli nie ? …

Od podziwiania do zwykłych gratulacji to jeszcze daleka droga. Mniej spiny drogi/a yapago:)

Tyż racja ! Sorry !
A ja, nie gratuluję, jeśli nie podziwiam. Fakt, moje zmartwienie…

Masz rację jhook !
PiS czyści wszystkich i wszystko do samego dna. Współczesni Pretorianie. Jakiś PiS-owiec, powiedział, że teraz, to czasy PiS, a po nich choćby i potop…