Strona główna Na sygnale Pożary Pożar na działkach. Spłonęły 2 domki letniskowe i przyczepa kempingowa

Pożar na działkach. Spłonęły 2 domki letniskowe i przyczepa kempingowa

8

W nocy z niedzieli na poniedziałek paliło się na działkach przy ul. Warzywnej. Straty oszacowano wstępnie na 150 tysięcy złotych.

Pierwsze zastępy strażaków wyjechały do pożaru tuż po godz. 2.00. Strażacy zastali rozwinięty pożar na terenie kilku ogródków działkowych. Do pomocy wezwano kolejne zastępy ratowników. Finalnie w akcji gaśniczej, która trwała blisko 3 godziny, brało udział 27 strażaków z 6 zastępów.

Spaleniu uległy dwa domki letniskowe i przyczepa kempingowa. Kolejna przyczepa została nadpalona. Straty oszacowano wstępnie na 150 tysięcy złotych.

Z terenu pożaru ewakuowały się 4 osoby. Jedna z nich została poszkodowana. To około 30 letni mężczyzna, który próbował gasić pożar wężem ogrodowym. Doznał lekkich poparzeń i trafił do szpitala.

Przyczyna pożaru to prawdopodobniej zaprószenie ognia. Policja prowadzi dochodzenie w tej sprawie.

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Jak ktoś mi chce wcisnąć kit że to zaproszenie ognia przez osoby nieustalone to kaktus mi wyrośnie.

Porachunki działkowców 🙃

Kartel Warzywna nie żartuje.

Trzeba porządki zrobić z tymi pseudodziałkami. W wielu takich miejscach panoszą się menele, osoby poszukiwane i przybysze ze wschodu.
Na takich terenach powinny powstawać parki zieleni, skwery, biurowce, ogólnie ładna nowoczesna przyjazna zabudowa…

To Twoi kumple – przecież – Dlaczego się z tego rejonu nie wyprowadziłeś. Tyle lat tam mieszkałeś……. Sam popatrz – tyle kasy ,,,zarobiłeś (tu i tam) – buduj SZKLANE DOMY…

jakie pseudo działki ? Był pan chociaż raz na takich ogrodach działkowych? Oprócz działek są place zabaw , domy działkowca gdzie mogą się integrować pokolenia starszych i młodych. Nie wyobrażam sobie , żebym miał kwitnąć w mieście latem. Te działki to dla niektórych mniej zamożnych ludzi alternatywa na wypoczynek na łonie natury w upalne dni. Jest to jeden wielki PARK ZIELENI o który dba wielka rzesza działkowców. A jeżeli chodzi o meneli to są wszędzie , nie tylko na działkach. Ktoś ich tam zaprasza , więc może zająć się takimi właśnie pseudo działkowcami a nie niszczyć zieleń na rzecz następnej… Czytaj więcej »

Wypraszamy sobie nie czuję się meliniarą.Na działkach są ludzie którzy tam mają ogródki o które dbają.To ich drugi dom i nie uważam że są nie potrzebne.

działka jest fajna , przypomina czasy PRL