Strona główna Aktualności Z miasta Poważne zarzuty wobec zastępcy komendanta policji

Poważne zarzuty wobec zastępcy komendanta policji

11
Wszczęto postępowanie wyjaśniające ws. nadużyć do jakich miało dochodzić w pabianickiej komendzie policji za sprawą jednego z zastępców komendanta.

Jak donosi Gazeta Wyborcza, wspomniany policjant (dziennikarze nie wskazują konkretnie, a mamy dwóch zastępców) miał mieć układ z jednym z biznesmenów z Lutomierska. Na czym polegał układ?
–  Nie raz, nie dwa zdarzyło się, że byliśmy przez przełożonego pouczani, żeby nie kontrolować pojazdów tej firmy – twierdzi jeden z policjantów, co przytacza Gazeta Wyborcza.

Miało dochodzić również do innych nadużyć. Dziennikarze z Łodzi twierdzą, że ” jeden z funkcjonariuszy w dniu wolnym od pracy pojawił się w budynku komendy, z policyjnego parkingu zabrał radiowóz i poza rejonem podległym KPP w Pabianicach konwojował nim transport firmy z gminy Lutomiersk.”

Komendant wojewódzki wszczął postępowanie wyjaśniające wobec dwóch policjantów.

REKLAMA
Poprzedni artykułTrzy osoby poszkodowane w wypadku przy Strzelnicy
Następny artykułPunkty były w zasięgu ręki, ale zbrakło odwagi żeby po nie sięgnąć (ZDJĘCIA)
Subskrybuj
Powiadom o
11 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecam jednak spojrzeć na tekst, którzy wrzuca się na stronę. Szczególnie przy takiej długości artykułu chyba nie jest to zbyt dużym problemem, a może wtedy nie wyglądałby on na napisany na kolanie.

Ktoś wie co to za biznesmen co to za firma?

Firma od pomarańczowych aut 😉

No nareszcie znaleźli się odważni aby przerwać milczenie. To co wyprawia ten pan na komendzie to już przechodzi ludzkie pojęcie. Prywatne konwoje transportów, zakaz kontrolowania pojazdów „tej” firmy zmuszanie policjantów drogówki do kierowania ruchem gdzie ta firma wykonuje roboty drogowe, gnębienie policjantów, przenoszenie niewygodnych, którzy znają jego nadużycia to nie jedyne grzeszki pana zastępcy. Ale jak się ma polityczny parasol ochronny to i tym razem pewnie mu się upiecze i dalej będzie staczał tą komendę.

Kiedy bierze się udział w spotkaniach partyjnych to nie ma się czemu dziwić, że jest parasol. A podobno policjant musi być A polityczny gdyż w innym przypadku komendant musi go usunąć ze służby. A tutaj taki cichy cichociemny gość. Oj dużo ma za kołnierzem. Przede wszystkim nie ma odbycia i jest cham wobec podwładnych a nawet terrorysta psychiczny.

Glupoty i pomówienia urażonej ambicji. Nic takiego nie ma miejsca. Wyssane z palca. Karma wraca. Pamierajcie zainteresowani.

hm… Fd – to zabrzmiało jak groźba… czyżby pod nickiem „Fd” krył się przełożony? 🙂

Za strony pabianice.policja.gov.pl można się dowiedzieć, za w Pabianicach jest dwóch zastępców komendanta: pierwszy zastępca Mariusz Siejka i zastępca Tomasz Jarmakowski.
Szanowna redakcjo, którego z nich dotyczy wszczęte dochodzenie?

Casus Padyka nic nie nauczył?

I co mu zrobią jak go zlapią ….
Znam takiego jednego Zbigniewa K który przyznał się do winy A mimo to znalazł sobie inną ciepłą posadke w lepszej instytucji i dalej czuje się bezkarny 😂😂😂😂

Znalazł sobie bardzo ciepłä posadkē i chodzi z podniesionä głowä jakby nic siē nie stało. Ciekawe czy PSM zapomniało o tym kim ten Pan był podczas przyjmowania tego pana do pracy. Takie stanowisko wymaga czystych ” rąk”