Strona główna Aktualności Z miasta Potężna awaria. Około 50 bloków bez ciepłej wody

Potężna awaria. Około 50 bloków bez ciepłej wody

9

Fatalna informacja z Zakładu Energetyki Cieplnej. Z powodu awarii sieci kilka tysięcy mieszkańców będzie bez ciepłej wody przez około 4 dni. 

Awarię sieci cieplnej wykryto przy ul. Wileńskiej 30. Jak informuje ZEC, w dniach 11 – 14.07.2017 będzie przerwa w dostawie ciepła na cele ciepłej wody użytkowej w kwartale ulic: Wileńska / Wiejska / Łaska / Ostatnia / Niecała. To ponad 50 bloków. 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Zimna kąpiel zdrowia doda !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Co z tego, że jest awaria, skoro kiedy ktoś przez przypadek odkręcić kurek z podgrzaną wodą, to poleci z niego zimna woda, a wodomierz nabije zużycie podgrzanej. Wydaje mi się, że w takim wypadku, w węzłach ciepłowniczych powinny być elektrozawory, które zamykają przepływ wody w wypadku spadku temperatury wody w instalacji.

Wydaje mi się, że jeśli się ma demencję; albo zakupy łeb, to wystarczy zamknąć zawór przed wodomierzem cieplej wody, a nie filozofowie i pisać farmazony.

No to trzeba nałapać cieplej wody do wanny i garnków na zapas

No to trzeba szybko nałapać cieplej wody fo wanny i garnków na zapas.

Kiedy pradziadziunio, starszy specjalista od odmawiania różańca i bicia czołem, zrezygnuje z funkcji, której sprawować nie potrafi?
Po 90tce czy później?
Wnuki bawić, a nie udawac menadżera od siedmiu boleści i ludzi od wody na tydzień odcinać!

Łukasz widzę, że masz nadal dużo wolnego czasu na pisanie takich kocopołów. W jakich strukturach robisz teraz karierę?

Łukasz, nie Łukasz dobrze mówi, polać mu. Precz z dziadostwo w ZECu, w przypadku tego zakładu to w pełnym tego słowa znaczeniu 😉

Awarię cztery dni naprawiać? Gadka z dzieciństwa prapradziadka. Do roboty a nie komentarze wypisywać! Ludzie wody nie mają dziady!

Gdy mieszkalem na Wiejskiej ciepla woda była grzana przez piec gazowy !