Strona główna Na sygnale Kryminalne Pościg ulicami Pabianic

Pościg ulicami Pabianic

1

Pirat drogowy-recydywista nie chciał zatrzymać się do kontroli. Ścigały go dwa radiowozy.

1 września o godz. 9:00 patrol policji zauważył jadącego ulicą Warszawską Fiata Punto bez włączonych świateł mijania. Pomimo dawanych wyraźnych sygnałów do zatrzymania, kierowca zlekceważył policjantów i zaczął uciekać ulicami Nawrockiego, Grota Roweckiego, 20 Stycznia, Podleśna, Myśliwska, Łódzką.

– Do pościgu włączył się również patrol ruchu drogowego. Policjanci zatrzymali uciekiniera w Ksawerowie przy ulicy Żeromskiego – mówi kom. Joanna Szczęsna.

Kierowca to 62-letni pabianiczanin. To ten sam mężczyzna, któremu policjanci zatrzymali w czwartek prawo jazdy za kierowanie w stanie nietrzeźwości przy Grota Roweckiego – pisaliśmy o tym). Odmówił przyjęcia mandatów za popełnione wykroczenia, dlatego też sprawa zostanie skierowana do sądu. W poniedziałek był trzeźwy.

REKLAMA
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

JEDNA WIELKA BZDURA WIDZIAŁAM TEN POŚCIG: PUNTO Z JECHAŁO ULICĄ MYŚLIWSKĄ OD ULCY WARSZAWSKIEJ. NA SKRZYŻOWANIU MYŚLIWSKA – 20 STYCZNIA SKRĘCIŁO W PRAWO ….A RADIOWÓZ POLICYJNY ZA NIMI PRÓBOWALI ZATRZYMAĆ KIEROWCĘ FIATA PUNTO NA SKRZYŻOWANIU 20 STYCZNIA I MYŚLIWSKIEJ ALE IM SIĘ NIE UDAŁO…