Strona główna Na sygnale Wypadki Poniosła ją młodzieńcza fantazja

Poniosła ją młodzieńcza fantazja

1

19-latka wypadła z drogi na ul. Łaskiej. Po drodze skosiła znak i latarnię oraz uszkodziła 5  zaparkowanych pojazdów, trzy z nich raczej nie nadają się do dalszej jazdy. Nastolatka nie dostosowała prędkości do warunków na drodze.

Młoda kobieta jechała dziś około godz. 1.00 ulicą Łaską od strony Łasku. Tuż za „Strzelnicą” straciła panowanie nad kierowanym przez siebie Peugeotem. W efekcie zjechała z drogi, skosiła znak oraz latarnię i wjechała w stojące na pobliskim parkingu samochody.

Uszkodzeniu uległo sześć pojazdów w tym… laweta pomocy drogowej. Oprócz Peugeota sprawczyni najmocniej ucierpiało Suzuki. Laweta ma uszkodzony przód, a Renault tył. Najmniej oberwał bus marki Mercedes.

Jak ustalili policjanci powodem tego zdarzenia było niedostosowanie prędkości do warunków na drodze przez młodą panią kierowcę. Nałożono na nią mandat. Ona sama z wypadku wyszła bez większych obrażeń. Po badaniach została wypuszczona ze szpitala.

Od rana na miejscu pracowali energetycy, którzy obcięli i zabezpieczyli powaloną latarnię. Policja natomiast ustala właścicieli uszkodzonych pojazdów. Łączne straty oszacowano na około 40 tys. złotych.

REKLAMA
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

ZROBIŁA PRAWDZIWE „OSTRE CIĘCIE”