Strona główna Aktualności Polityka Ponad 4 tys. głosów w sondzie EPAinfo. Wygrywa Rafał Trzaskowski

Ponad 4 tys. głosów w sondzie EPAinfo. Wygrywa Rafał Trzaskowski

9
Czytelnicy portalu EPAinfo zagłosowali w sondzie dotyczącej poparcia w drugiej turze wyborów prezydenckich. 53,5% głosów zdobył Rafał Trzaskowski. 

Sonda była aktywna przez 6 dni i cieszyła się sporym powodzeniem, zarówno głosujących, jak i komentujących Czytelników. Zanotowaliśmy 4172 głosy z czego 2232 oddanych na Rafała Trzaskowskiego (53,5% wszystkich głosujących) i 1768 głosów na Andrzeja Dudę (42,4%). 172 osoby zadeklarowały, że nie idą na wybory (4,1%).

Natomiast biorąc pod uwagę jedynie głosy osób, które zamierzają wybierać prezydenta, Rafał Trzaskowski uzyskał poparcie na poziomie 55,8% głosów, a Andrzej Duda 44,2%.

Druga tura wyborów prezydenckich odbędzie się w niedzielę 12 lipca. Lokale wyborcze będą czynne w godz. 7.00 – 21.00.

Dziś o północy rozpoczyna się cisza wyborcza.

REKLAMA
9 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Wynik OK. Trzeba jednak wziąć pod uwagę fakt, że połowa głosujących na du.ę to ludzie niepiśmienni, nieobeznani z netem…

w Niemczech w latach 30 też głosowali młodzi z wyższym wykształceniem.. ale on chociaż obietnice spełnił

Ty obs….. jesteś piśmienny , nieuku

Pogarda dla zwykłych ludzi to tak zwana elyta z PO, Trzaskowski, Komorowski, Walesa i ich kodziarze. Napisał ten komentarz pewnie miastowy inteligent zamieszkały w wielkiej płycie na Bugaju

Oj to miasto pabianickie niepewne jak wiekszosc tak glosowala, lepiej zainwestowac w metalowe majtki jak w filmie „naga bron” bo nie wiadomo z kim i nie wiadomo gdzie sie czlowiek znajdzie.

Last edited 29 dni temu by Frank Drebin

Oglądałem ostatnio sporo memów przedstawiających p. Prezydenta Andrzeja Dudę, i p,Rafała DUBLERA-CYKORA Trzaskowskiego. Najlepsze były dwa:jeden przedstawiał p.Trzaskowskiego jako PINOKIA z potwornie długim nosem, zaś na drugim p.Trzaskowski stał ubrany w koszulkę z napisem-BÓG,HONOR, OJCZYZNA.
Co Wam to mówi?.