Strona główna Aktualności Polityka Ponad 4 tys. głosów w sondzie EPAinfo. Wygrywa Rafał Trzaskowski

Ponad 4 tys. głosów w sondzie EPAinfo. Wygrywa Rafał Trzaskowski

9
Czytelnicy portalu EPAinfo zagłosowali w sondzie dotyczącej poparcia w drugiej turze wyborów prezydenckich. 53,5% głosów zdobył Rafał Trzaskowski. 

Sonda była aktywna przez 6 dni i cieszyła się sporym powodzeniem, zarówno głosujących, jak i komentujących Czytelników. Zanotowaliśmy 4172 głosy z czego 2232 oddanych na Rafała Trzaskowskiego (53,5% wszystkich głosujących) i 1768 głosów na Andrzeja Dudę (42,4%). 172 osoby zadeklarowały, że nie idą na wybory (4,1%).

Natomiast biorąc pod uwagę jedynie głosy osób, które zamierzają wybierać prezydenta, Rafał Trzaskowski uzyskał poparcie na poziomie 55,8% głosów, a Andrzej Duda 44,2%.

Druga tura wyborów prezydenckich odbędzie się w niedzielę 12 lipca. Lokale wyborcze będą czynne w godz. 7.00 – 21.00.

Dziś o północy rozpoczyna się cisza wyborcza.

REKLAMA
9 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Wynik OK. Trzeba jednak wziąć pod uwagę fakt, że połowa głosujących na du.ę to ludzie niepiśmienni, nieobeznani z netem…

w Niemczech w latach 30 też głosowali młodzi z wyższym wykształceniem.. ale on chociaż obietnice spełnił

Ty obs….. jesteś piśmienny , nieuku

Pogarda dla zwykłych ludzi to tak zwana elyta z PO, Trzaskowski, Komorowski, Walesa i ich kodziarze. Napisał ten komentarz pewnie miastowy inteligent zamieszkały w wielkiej płycie na Bugaju

Jeżeli głosowałeś nie MUSISZ iść ponownie na głosowanie – prawda
Dziennik Ustaw.
Dz.U.2020.1040 Art. 53 & 5.
Tak jest taka ustawa.

Wynik OK. Trzeba jednak wziąć pod uwagę fakt, że połowa głosujących na du.ę to ludzie niepiśmienni, nieobeznani z netem… -4  Odpowiedz Zibi  odpowiedź do   princeofwales  10 lipca 2020 13:28 w Niemczech w latach 30 też głosowali młodzi z wyższym wykształceniem.. ale on chociaż obietnice spełnił 9  Odpowiedz PAW  odpowiedź do   princeofwales  10 lipca 2020 13:29 Ty obs….. jesteś piśmienny , nieuku 0  Odpowiedz To ja  odpowiedź do   princeofwales  10 lipca 2020 14:44 Jeśli w pierwszej turze głosowałeś na Trzaskowskiego, to na drugą turę iść nie musisz. Twój głos z automatu zostanie przypisany Trzaskowskiemu. Dlaczego takiej info nie ma? To mi… Czytaj więcej »

wykręcić ci numer?

Oj to miasto pabianickie niepewne jak wiekszosc tak glosowala, lepiej zainwestowac w metalowe majtki jak w filmie „naga bron” bo nie wiadomo z kim i nie wiadomo gdzie sie czlowiek znajdzie.

Last edited 2 lat temu by Frank Drebin

Oglądałem ostatnio sporo memów przedstawiających p. Prezydenta Andrzeja Dudę, i p,Rafała DUBLERA-CYKORA Trzaskowskiego. Najlepsze były dwa:jeden przedstawiał p.Trzaskowskiego jako PINOKIA z potwornie długim nosem, zaś na drugim p.Trzaskowski stał ubrany w koszulkę z napisem-BÓG,HONOR, OJCZYZNA.
Co Wam to mówi?.