Tuż pod Pabianicami, w Gadce Starej, powstał najnowocześniejszy w regionie obiekt sportowy zapewniający najlepsze warunki do rozwoju sportowych pasji. Tutaj organizowane będą m.in. półkolonie dla młodych sportowców. 

Trenerzy Power! Tenis prowadzą zajęcia na najnowocześniejszym obiekcie tenisowym w okolicy, wybudowanym i przekazanym do użytku w 2018 roku. Do dyspozycji adeptów tenisa są dwa korty kryte z nawierzchnią dywanową typu „top slide”, posiadające certyfikat ITF (kategoria 2 „Medium Slow”).

W Akademii Tenisowej Power! Tenis prowadzone są zajęcia dla dzieci od 4 roku życia.

Sprawdź pełną ofertę dla dzieci i dorosłych: http://powertenis.pl/

– Zapraszamy na letnie półkolonie dla dzieci i młodzieży od 6. do 16. roku życia, które odbędą się w Akademii Tenisa Ziemnego Power! Tenis. To świetna alternatywa wyjazdu wakacyjnego – zachęcają właściciele Akademii.

Półkolonie organizowane są w Starej Gadce (ul. Czartoryskiego 8) na terenie kortów tenisowych Power! Tenis. To zaledwie 10 kilometrów od centrum Pabianic.
Półkolonie odbędą się w dwóch terminach:
TURNUS I: 24-28.06 2019, TURNUS II : 01-05.07.2019

Dziećmi będą opiekować się doświadczeni i prowadzący na co dzień treningi w Akademii instruktorzy, którzy pierwszego dnia dokonają podziału uczestników pod względem wieku i poziomu zaawansowania gry tak, aby treningi były jak najbardziej efektywne.
Dla najmłodszych zajęcia będą prowadzone w formie ciekawych ćwiczeń, a także gier i zabaw.


– Głównym mottem naszych obozów jest dostarczanie uczestnikom naszych półkolonii jak najwięcej radości i zadowolenia, oraz przekazywanie swojej wiedzy i doświadczenia na temat sportu, zasad fair-play, oraz współpracy w zespole. Instruktorzy będą starali się zarazić Państwa pociechy swoją pasją do sportu. Ostatniego dnia każdego turnusu odbędzie się turniej tenisowy, a także innego rodzaju zawody i konkursy, wszystkie zwieńczone rozdaniem dyplomów, nagród i upominków – opisują organizatorzy.

Uczestnicy półkolonii będą mieli zapewnioną opiekę od poniedziałku do piątku od godziny 8:30 do 17:00, a przygotowany program zapewni pełną rozrywkę i sportowy rozwój. Uczestnicy będą mogli poznawać i udoskonalać umiejętności w takich dyscyplinach sportu jak: tenis ziemny (min. 2 x 1,5 h dziennie), badminton, tenis stołowy, ale też, siatkówka, piłka nożna, zajęcia ogólnorozwojowe. Ostatniego dnia turnusu organizowany jest wyjazd na basen.

Więcej informacji o półkoloniach: na http://bit.ly/2WOLNLG

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments