Strona główna Sport Piłka nożna Policjanci z Konstantynowa kopią najlepiej

Policjanci z Konstantynowa kopią najlepiej

0

Z pucharem burmistrza Poddębic wrócili policjanci z Komendy Policji w Konstantynowie Łódzkim. Wygrali oni otwarty turniej zakładów pracy i instytucji w halowej piłce nożnej.

W turnieju organizowanym przez Stowarzyszenie OK Poddębice wzięło udział 9 zespołów z całego województwa. Poza pracownikami rożnych firm zgłosiły się też służby mundurowe oprócz policjantów z Konstantynowa byli też ich koledzy z Łodzi oraz żołnierze z dywizjonów lotniczych w Nowym Glinniku i Leźnicy Wielkiej.

Zespoły podzielono na dwie grupy. Policjanci z komendy w „Kanzasie”, w składzie których byli też pabianiczanie wygrali wyrównane boje z Komendą Policji I w Łodzi i Messer/Przedsiębiorcy Poddębice, oba po 3:2. Ponadto pokonali 2:0 I Dywizjon Lotniczy w Leźnicy Wielkiej i wysoko ulegli aż 1:5 Firmie Budowlanej Strzelczyka / Przedsiębiorcy Poddębice. Ich pogromcy pogubili jednak punkty w innych spotkaniach i to konstantynowianie zapewnili sobie grę w finale.
Rywalem byli inni mundurowi – żołnierze z 7 Dywizjonu Lotniczego w Nowym Glinniku, którzy z kompletem zwycięstw i bez straty bramki (bilans 10:0) triumfowali w grupie B. W finale żołnierze również bramki nie stracili i po bezbramkowym remisie o wygranej w turnieju miały zdecydować rzuty karne. W tych triumfowali policjanci z Konstantynowa wygrywając 2:0 i zgarniając puchar za zwycięstwo w turnieju. Ponadto Michał Rosiak z Komendy w Konstantynowie został najlepszym strzelcem turnieju (4 bramki).

Skład Komendy w Konstantynowie: Marcin Bednarek, Kamil Jankiewicz (1 bramka), Krzysztof Nowakowski (1 bramka), Adam Jacukowicz (2 bramki), Adam Stępień, Łukasz Stępień, Michał Rosiak (4 bramki), Adrian Sowa, Przemysław Chorubczyk, Błażej Cybulski (1 bramka), Krystian Trzesowski.

REKLAMA
Poprzedni artykułMróz daje popalić
Następny artykułZmiany w Urzędzie Miejskim
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments